تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

نویسنده کتاب موهن در صف اعزام به نمایشگاه کتاب فرانکفورت!

95/06/17 - 10:39

شماره: 13950617000392

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/YLJWCS کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

محمدرضا اسدزاده نویسنده کتاب موهن و غیرمجاز «من این نسل» در صف اعزام به نمایشگاه کتاب فرانکفورت قرار دارد.

خبرگزاری فارس: نویسنده کتاب موهن در صف اعزام به نمایشگاه کتاب فرانکفورت!

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، محمدرضا اسدزاده نویسنده کتاب موهن و غیرمجاز «من این نسل» در صف اعزام به نمایشگاه کتاب فرانکفورت قرار دارد.

خبرنگار فارس در این باره کسب اطلاع‌ کرده که اعزام اسدزاده به نمایشگاه کتاب فرانکفورت با حمایت یکی از مدیران معاونت فرهنگی است که تمایلات افراطی به اصلاح‌طلبان دارد و حتی در زمان تصدی یکی از بخش‌های معاونت فرهنگی در روزنامه‌های اصلاح طلب نیز قلم می‌زند.

وی در دوره‌ای سردبیر خبرگزاری کتاب ایران «ایبنا» بود که چاپ کتابش با مضامین غیرمتعارف درباره نسل جوان در کشور آذربایجان برای فرار از ممیزی و نیز اظهاراتش علیه ممیزی که آن را «کلافه‌کننده» می‌داند در حالی که خود مدیر وزرات ارشاد بود باعث حساسیت رسانه‌های بر عملکرد وی شد که در نهایت نیز وی از این سمت کنار گذاشته شد.

گفتنی است کتاب «من این نسل»، در تاریخ 16 مهر 93 و با شماره نامه "1287134" به علت محتوای توهین آمیز علیه جمهوری اسلامی توسط اداره کتاب فاقد صلاحیت برای کسب مجوز اعلام شد و 3 بار بررسی و رد و حتی عدم انتشار آن به ناشر رسما اعلام شده است.

جالب اینجاست که عدم مجوز به این کتاب در زمان خود نیز با عث برکناری علی شجاعی‌صائین مدیر اداره کتاب وقت شد. علی شجاعی صائین در این راستا درباره این کتاب و نویسنده‌اش صراحتا گفته بود: بارها درباره‌ این کتاب و نویسنده‌اش به آقای صالحی هشدار داده بودم.

 

http://fna.ir/YLJWCS

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز