تبلیغات

ناوگروه ۴۳ اعزام شد/ دو ناو لجستیک و دو ناوشکن عازم پاکستان شدند

به گزارش خبرنگار مهر، ناوگروه چهل و سوم نیروی دریایی متشکل از ناو پشتیبانی لجستیک کنارک، ناو پشتیبانی لجستیک لاوان، ناوشکن جمهوری اسلامی ایران تبرزین، ناوشکن جمهوری اسلامی ایران خنجر به همراه یک فروند بالگرد اس اچ با بدرقه دریادار بی غم عازم بندر کراچی کشور پاکستان شد.

ناوگروه چهل و سوم با پیام صلح و دوستی متشکل از دو ناو لجستیک، دو ناوشکن رزمی و یک فروند بالگرد جهت شرکت در مراسمی عازم بندر کراچی در کشور پاکستان شد. این ناوگروه پس از آن راهی خلیج عدن و تنگه باب المندب خواهد شد.

دریادار غلامرضا بی‌غم در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اعزام چهار ناو به این ماموریت بیان داشت: ناوگروه چهل و سوم با حضور دو ناو لجستیک کنارک و لاوان و دو ناوشکن تبرزین و خنجر به همراه یک فروند بالگرد اس اچ عازم ماموریت شدند.

وی عنوان کرد: در این ماموریت ناوگروه چهل سوم با پیام صلح و دوستی در بندر کراچی کشور پاکستان پهلوگیری خواهد کرد و سپس از آنجا راهی خلیج عدن و تنگه باب المندب خواهد شد.

به گفته بی‌غم، جمهوری اسلامی ایران و پاکستان روابط سیاسی و نظامی خوبی دارند و حضور ناوگروه نیروی دریایی ارتش در بندر کراچی در راستای تحکیم روابط سیاسی و نظامی خواهد بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز