تبلیغات

کمپین انتخاباتی کلینتون 100 میلیون دلار دیگر درخواست کرد

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» به نقل از پلیتیکو، افزایش بودجه کمپین انتخاباتی «هیلاری کلینتون» همچنان ادامه دارد. این کمپین از سرمایه گذاران مالی خود درخواست کرده است تا بیش از 100 میلیون دلار طی 62 روز مانده به انتخابات جمع آوری کنند.

تنها چند روز پس از اعلام رکورد 140 میلیون دلاری میان کمپین انتخاباتی کلینتون و دو کمیته دیگر در ماه آگوست می گذرد و تیم بروکلین به اعضای شورای اقتصادی خود گفت که علاوه بر مبالغ دیگر و حمایت مالی آنلاین، به 100 میلیون دلار دیگر نیاز دارد تا بتواند «دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا را شکست دهد.

البته هدف از این تامین اعتبار هنگفت هنوز مشخص نیست.

«رابی موک» مدیر کمپین انتخاباتی کلینتون بر این باور است که پوشش رسانه ای دونالد ترامپ بزرگ ترین چالش کلینتون در انتهای این رقابت است.

3 مورد از برخی معیارهای اخیر کمپین کلینتون مانند حضور «برنی سندرز» در حمایت از وی، انتشارات کلینتون و کتاب سیاست جدید «تیم کین» به اندازه هواپیمای جدید این کمپین از اهمیت بالایی برخوردار است.

نامزد دموکرات میزان بالایی از زمان خود در ماه آگوست را صرف افزایش بودجه کمیپین تبلیغاتی خود کرده است و در این راه از تیم کین معاون خود، بیل کلینتون رئیس جمهور سابق آمریکا و دیگر نمایندگان کمپین خود در سرتاسر آمریکا در جذب کمک های مالی برای روزهای پایانی انتخابات کمک گرفته است.

هیلاری قصد دارد تا پس از وقفه ای که برای سخنرانی ها و سفرهای خود به دلیل تمرکز بر افزایش بودجه کمپین انتخاباتی اش پیش آمده بود، مجددا تلاش های خود را با سفر به کالیفرنیا در هفته آینده آغاز کند.

هیلاری کلینتون و تیم انتخاباتی وی قصد دارند تا طی روزهای باقیمانده تا انتخابات در همه ایالت های آمریکا مخصوصا ایالت هایی که آرای آن ها حیاتی محسوب می شوند حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز