تبلیغات

تروریسم خوب وجود خارجی ندارد و یک شوخی امنیتی است

به گزارش خبرگزاری مهر، «ژرار بابت» نماینده پارلمان فرانسه و عضو گروه دوستی پارلمانی فرانسه و ایران روز گذشته با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد که در این نشست آخرین مناسبات و همکاری های پارلمانی فی مابین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

ژرار بابت مواضع منطقی جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریزم و نیز حل سیاسی بحران های منطقه ای را نشانگر نگاه واقع بینانه ایران به تحولات منطقه ای و بین المللی دانست و ازنقش کشورمان در کمک موثر به تروریزم قدردانی کرد.

نماینده پارلمان فرانسه در ادامه با تاکید بر اهمیت روابط پارلمانی دو کشور به سفر رییس مجلس ملی فرانسه به تهران اشاره کرد و گفت: همکاری های دو کشوردر عرصه های مختلف به ویژه مناسبات پارلمانی رو به رشد و گسترش می باشد.

امیرعبداللهیان نیز در این دیدار با تاکید بر ضرورت تحکیم همکاری های پارلمانی فیمابین گفت: مناسبات پارلمانی دو کشور می تواند عامل پویایی و تحرک همکاری ها در سایر زمینه ها باشد.

وی با انتقاد از خوب و بد خواندن تروریسم گفت: تروریسم همه را هدف قرار داده است بنابراین تروریسم خوب وجود خارجی ندارد و این یک واژه شوخی امنیتی است.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل در این دیدار همچنین دیدگاه های جمهوری اسلامی ایران در قبال تحولات لیبی، عراق، یمن، و بحرین را تبیین کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز