تبلیغات

پیروزی تیم ملی مردان و شکست تیم ملی بانوان در دور پنجم مسابقات

پیروزی تیم ملی مردان و شکست تیم ملی بانوان در دور پنجم مسابقات تیم ملی شطرنج مردان ایران در دور پنجم مسابقات المپیاد جهانی برابر اسلواکی همراه بود در حالیکه در این دور تیم ملی بانوان کشورمان متحمل شکست شد.

در ادامه رقابت های المپیاد جهانی شطرنج که در باکو آذربایجان جریان دارد و در دور پنجم این رقابت ها، تیم ملی شطرنج مردان کشورمان به مصاف اسلواکی رفت و موفق شکست این تی را با نتیجه ٢/٥ بر ١/٥ شکست دهد. سه پیروزی ، یک تساوی و یک شکست و مجموع ۷ امتیاز حاصل کار نمایندگان مرد شطرنج ایران تا پایان دور پنجم این مسابقات بوده است.

در دور پنجم مسابقات المپیاد جهانی شطرنج اما نمایندگان کشورمان در تیم ملی بانوان متحمل شکست شدند. در این دور تیم ملی شطرنج بانوان ایران در مصاف با هلند با نتیجه ٢/٥ بر ١/٥ شکست خورد. بانوان ایران تا پایان دور پنجم این رقابتها با سه پیروزی و دو شکست ۶ امتیازی هستند.

مسابقات المپیاد جهانی شطرنج امروز چهارشنبه با برگزاری دیدارهای دور ششم در باکو پیگیری ی شود. این رقابت ها تا ۲۳ شهریورماه ادامه خواهد خواهد داشت. #1varzesh #المپیاد_جهانی_شطرنج #باکو #شطرنج #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز