تبلیغات

تا پایان دولت تدبیر وامید، ارومیه به راه آهن سراسری متصل می‌شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از اتمام پروژه راه‌آهن ارومیه تا یک سال آینده خبر داد.

هادی بهادری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: بحث قطار و راه آهن ارومیه از مطالبات اصلی مردم ارومیه و آذربایجان غربی بوده و اینجانب به عنوان نماینده مردم ارومیه پیگیر اتمام این پروژه از مسئولان وزارت راه در مجلس شروای اسلامی هستیم.

وی اظهار کرد:خوشبختانه اقدامات مثبت در خصوص راه آهن ارومیه در حال انجام است که در بحث ریل برخی خریدها صورت گرفته و در آینده نزدیک وارد کشور خواهد شد و پیشرفت مناسبی را در زیرساخت‌ها شاهد هستیم که با ادامه این روند امیدواریم مردم ارومیه و آذربایجان غربی در عرض یکسال آینده از خدمات قطار سراسری بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به علت اصلی طولانی شدن اتمام پروژه راه‌آهن ارومیه اظهار کرد: در مقطعی اقدامات موثری در خصوص راه‌آهن صورت گرفت که متاسفانه با بحران‌های پولی در سال 94 موجه شد و در حال حاضر نیز با توجه به این‌که وضعیت اعتباری کشور مناسب نیست همین امر نیزعامل اصلی در راستای کندی پیشرفت راه‌آهن ارومیه می‌باشد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس ادامه داد: علیرغم این‌که این پروژه اعتبار زیادی می‌طلبد اما ناامید نیستیم چون با پیمانکاران عقد قرارداد شده وریل ها نیز در حد وسیع خریداری شده است و در گمرک آماده طی مراحل اداری و گمرکی جهت ورود به کشور هستند. ما نیز به عنوان نماینده به جد پیگیر موضوع قطار هستیم و انتظار داریم تا پایان دولت تدبیر وامید پروژه قطار به سرانجام برسد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز