تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

احتمال بازگشت هزاران تروریست به خاک اروپا بعد از شکستهای داعش در عراق و سوریه

95/06/17 - 01:47

شماره: 13950617000040

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/Y3IJXU کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

مقامهای امنیتی در کشورهای اروپایی از احتمال بازگشت هزاران تروریست به خاک کشورهای اروپایی به دلیل شکست های داعش در عراق و سوریه ابراز نگرانی کرده اند.

خبرگزاری فارس: احتمال بازگشت هزاران تروریست به خاک اروپا بعد از شکستهای داعش در عراق و سوریه

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سرویسهای امنیتی در اروپا در حال بررسی بازگشت هزاران ترویست به خاک کشورهای این قاره بعد از شکستهای داعش در عراق و سوریه هستند. 

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، با آنکه داعش در ماههای گذشته متحمل شکستهای سنگینی در عراق و سوریه شده و بخشهای زیادی از سرزمینهای اشغال شده در این دو کشور را از دست داده تعداد ترویستهایی که تا کنون به اروپا بازگشته اند، انگشت شمار بوده است. طبق آمارهای این روزنامه، تا کنون تعداد تروریستهایی که به انگلیس بازگشته اند هنوز دو رقمی نشده است. 

مقامهای سرویسهای امنیتی اروپا ضمن بیان اینکه بازگشت این تروریستها به خاک کشورهای اروپایی این کشورها را با تهدیدهای امنیتی رو به رو خواهد کرد بر ضرورت داشتن رویکردی هماهنگ برای مقابله با این بحران قریب الوقوع تأکید کرده اند.

از زمان آغاز جنگ در سوریه، حدود 27000 پیکارجوی خارجی به گروه تروریستی داعش پیوسته اند. بین پنج تا هفت هزار نفر هم برای پیوستن به سایر گروه های تروریستی مانند جبهه النصره به سوریه رفته اند. 

انتهای پیام/ * 

 

http://fna.ir/Y3IJXU

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز