تبلیغات

حمایت عجیب برنامه صدا و سیما از یک اقدام غیرقانونی در قم (+عکس)

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : شب گذشته برنامه پایش که شبکه اول صدا و سیما پخش می شود به نانوایی های غیرمجاز پرداخت.

به گزارش عصرخبر، برنامه پایش در اقدامی عجیب در آنتن زنده و گرانقیمت صدا و سیما با پخش یک عکس نانوایی پلمب شده طبق قانون، با مسئولین اتخادیه نانوایی قم صحبت کرد که چرا این نانوایی را پلمپ کرده اند، اقدامی که در آنتن زنده شبکه یک سیما برای پیگیری یک مشکل صنفی عجیب به نظر می رسید.

مجري برنامه پايش گفته است: يک نونوايي سنگكي سر خيابان مهديه قم بعلت شكايت نانوایی لواشي پلمپ شده که عالمي زاده نائب رئيس اتحاديه نانوايان قم در پاسخ گفت: در اصناف مختلف چند هم صنف كنار هم ایجاد شود تبدیل به بورس می شود اما در صنف نانوایی اینگونه نیست و با ایجاد یک انوایی جدید در کنار نانوایی دیگر هر دو نانوایی از کار می افتند.

از سوی دیگر مشخص نیست اصرار صدا و سیما برای حمایت از فردی که بدون هیچ گونه مجوز قانونی اقدام به ایجاد یک صنف که با سلامت و تغذیه مردم ارتباط مسقیم دارد، چه توجیه عقلانی دارد چرا که نمی شوند مثلا فردی بدون دریافت مجوز قانونی کارگاه تولید لبنیات راه اندازی کند و مسئولین چون این فرد اقدام به اشتغال زایی کرده، مجبور به اعطای مجوز به وی شوند!

بدیهی است که قانون روش دریافت مجوز را اعلام کرده و هیچ فردی حق ندارد بدون دریافت مجوز اقدام به کاری آن هم در حوزه سلامت و تغذیه مردم کند.

تصاویر زیر مربوط به نانوایی سنگکی است که در شهرک مهدیه قم مشغول به فعالیت بوده و کیسه های موجود در تصویر ضایعات نانی است که به دلیل عدم استقبال مردم منطقه از نانوایی، باعث هدر رفت سرمایه ملی شده است.
حمایت عجیب برنامه صدا و سیما از یک اقدام غیرقانونی در قم (+عکس)

حمایت عجیب برنامه صدا و سیما از یک اقدام غیرقانونی در قم (+عکس)

باید دید برنامه پایش چه توجیه و دفاعی برای این دارد که بدون تحقیق و آنتن زنده تلویزیون را در اختیار یک فرد ذی نفع متخلف قرار داده است و از چه زمانی صدا و سیما به مسائل و مشکلات صنفی میان دو هم صنفی آن هم در محله ای در یک شهرستان می پردازد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز