تبلیغات

پایان مرحله نخست رقابت‌های لیگ ترامپولین باشگاه‌های کشور

مرحله نخست رقابت‌های ترامپولین باشگاه‌های کشور در چهار رده سنی در محل خانه ژیمناستیک شهید شیرودی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، مرحله نخست لیگ ترامپولین باشگاه‌های کشور در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از 13 تا  16 شهریور در محل خانه ژیمناستیک شهید شیرودی برگزار شد.

در روز نخست و در رده سنی نونهالان 150 ورزشکار در قالب ۱۲ تیم و سه سطح چهار، پنج و شش با یکدیگر به رقابت پرداختند. و در نهایت مرحله نخست لیگ ترامپولین نونهالان کشور با قهرمانی باشگاه نوظهوری تبریز به پایان رسید. تیم شهید طاهری کرمانشاه و 15 خرداد یزد عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در روز دوم مسابقات لیگ نوجوانان 10 تیم و 50 ورزشکار حضور داشتند. خانه ژیمناستیک ارومیه، باشگاه معادله یزد، ملا صدرای کرج، شهید قادر فاتحی اردبیل، مدرسه ژیمناستیک 15 خرداد یزد، شهید طاهری کرمانشاه، ققنوس فارس، هیات ژیمناستیک استان همدان، هیات ژیمناستیک استان اصفهان و سرای ژیمناستیک نوظهوری تبریز تیم‌های شرکت کننده در لیگ نوجوان ترامپولین بودند. در نهایت باشگاه نوظهوری تبریز مقام اول، ملاصدرا کرج دوم و شهید قادری فاتحی اردبیل سوم شدند.

مرحله نخست و دور رفت رقابت‌های لیگ ترامپولین رده سنی جوانان در روز سوم با حضور 6 تیم و جمع کثیری از مدعیان رشته ورزشی ترامپولین، پیگیری شد. در رده‌ی جوانان نیز تیم نوظهوری الف در جایگاه نخست ایستاد. خانه ژیمناستیک ارومیه و هیات ژیمناستیک همدان نیز به ترتیب در رده‌ی دوم و سوم قرار گرفتند.

امروز و در آخرین روز مرحله نخست رقابت‌های لیگ دسته یک وبرتر باشگاه‌های کشور نیز با شناخت نفرات و تیم‌های برتر به پایان رسید. بر همین اساس در دسته یک خانه ژیمناستیک ارومیه در جایگاه نخست ایستاد و سرای ژیمناستیک نوظهوری و هیات ژیمناستیک استان مرکزی به ترتیب دوم و سوم شدند. هم‌چنین در لیگ برتر تیم دبیری تبریز اول شد و شهید قادر فاتحی اردبیل، سرای ژیمناستیک نوظهوری تبریز، مدرسه ژیمناستیک 15 خرداد یزد و استاد اعظمی شیراز  جایگاه دوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

مرحله اول لیگ ترامپولین در روزهای 13 لغایت 16 شهریور ماه ودر چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با حضور بیش از 350 ورزشکار در قالب تیم‌های مختلف و در محل خانه ژیمناستیک شهید شیرودی تهران به پایان رسید.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز