تبلیغات

جوان ۳۵ ساله برنده جایزه ممتاز قرعه‌کشی «وین کارت» بانک سامان شد

دومین دوره از سری سوم قرعه‌کشی «وین‌کارت» بانک سامان با حضور مدیران ارشد بانک انجام شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک سامان، مرتضی حسینی‌نژاد مدیر تحقیقات، برنامه‌ریزی و بودجه در این باره گفت: در این قرعه‌کشی که تنها قرعه‌کشی ماهانه نظام بانکی است، برندگان یک جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی، ۵۰ جایزه ۵۰ میلیون ریالی و ۲۰۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی و در مجموع ۲۵۱ جایزه به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان مشخص شدند.

وی افزود: بر اساس این قرعه‌کشی علی یوسفی مشتری ۳۵ ساله شعبه فرودگاه امام خمینی (ره) برنده جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی «وین‌کارت» بانک سامان شد.

مدیر تحقیقات، برنامه‌ریزی و بودجه بانک سامان هدف از ارایه «وین‌کارت» را ترویج استفاده از ابزارهای الکترونیکی به‌جای پول نقد عنوان و تصریح کرد: در تداوم این هدف، در این دوره نیز علاوه بر شیوه‌های پیشین کسب امتیاز همچون انجام خریدهای روزانه با وین‌کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض، انتقال وجه و موارد مشابه، تراکنش‌های الکترونیکی از طریق ساتنا و پایا نیز امتیاز دارد.

حسینی‌نژاد گفت: ویژگی مهم این «وین‌کارت» این‌ است که مشتریان می‌توانند برای جمع‌کردن امتیاز بیشتر، روی یک سپرده بیش ‌از یک کارت دریافت کنند و این کارت را برای پرداخت هزینه‌های روزمره در اختیار همسر، فرزندان و... قرار دهند که در پایان هر ماه، مبلغ تراکنش‌های تمام ‌کارت‌ها جمع شده و به مشتری امتیاز بیشتری داده می‌شود.

برای مشاهده اسامی برندگان وین‌کارت اینجا کلیک کنید.

انتهای‌پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز