تبلیغات

جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان مستعد مناطق محروم

ساعت: 17:57 منتشر شده در مورخ: 1395/06/16 شناسه خبر: 888255

دانش آموزان زیادی در سرتاسر ایران و به خصوص در استان های محروم کشور به دلیل مسائل و مشکلات مالی از تحصیل باز می‌مانند. به همین دلیل، تلاش برای بازگرداندن این کودکان به کلاسهای درس، نه تنها برای آنان امروزِ بهتری رقم می‌زند، بلکه سبب می‌شود آنان آینده ای روشن تر داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دانش آموزان زیادی در سرتاسر ایران و به خصوص در استان های محروم کشور به دلیل مسائل و مشکلات مالی از تحصیل باز می‌مانند. به همین دلیل، تلاش برای بازگرداندن این کودکان به کلاسهای درس، نه تنها برای آنان امروزِ بهتری رقم می‌زند، بلکه سبب می‌شود آنان آینده ای روشن تر داشته باشند.

پروژه سفیر مهربانی پروژه ای است که هر سال (و گاهی چندین بار در سال) با هدف تهیه وسائل ضروری برای دانش آموزان روستانشین و نیازمند استان سیستان و بلوچستان، اقدام به جذب کمک های خیرخواهانه از مردم می‌کند تا مانع از ترک تحصیل این دانش آموزان به دلیل کمبودهای مالی شود.

این پروژه تا کنون توانسته است به بیش از 2700 دانش آموز نیازمند انگیزه ای جدید برای درس و تحصیل بدهد. امسال هدف بانیان این پروژه جذب کمک مالی به صورت جمعی برای 1000 دانش آموز ساکن استان سیستان و بلوچستان است. اگر دوست دارید در ساختن آینده ای بهتر برای کشورمان از طریق آموزش کودکان سهیم باشید به آدرس http://2nate.com/s/danasafir در وبسایت دونیت مراجعه کنید و با حمایت های خود آنان را به کلاس درس بازگردانید.

برای مشاهده صفحه پروژه و آنالیز میزان اثرگزاری کلیک کنید.

برای مشاهده ویدئوهای بیشتر اینجا و اینجا کلیک کنید.

 

انتهای پیام/

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز