تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

سازمان شفافیت موضوع واگذاری املاک در شهرداری را پی گیری می کند

حضور احمد توکلی در دادگاه کیفری

رییس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: برای بررسی موضوع واگذاری املاک در شهرداری تهران، در حال سازماندهی اقداماتمان هستیم و از روز شنبه کارمان را در این زمینه آغاز خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، احمد توکلی در حاشیه مراسم عقد تفاهم نامه میان مجمع اسلامی کارکنان بانکها و سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در جمع خبرنگاران با اشاره به قرارداد FATF، اظهار کرد: زمانی که تسلیم قرارداد FATFبشویم، الزاماتی برای مشور فراهم می‌شود که همگی این الزامات قابل بحث است و به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.
وی ادامه داد:باید تکلیف این موضوع روشن شده و ابعاد نیز به مردم اعلام شود.
رئیس سازمان دیدبان شفافیت و عدالت با اشاره به جلسه این سازمان با مرکز پژوهش های مجلس بیان کرد:در این جلسه درباره این قرارداد اعلام کردم که برنامه عملی خودرا به ما بدهید اما دوستان خودداری کردند و حتی از آنها خواستم که نامه ای را که وزیر اقتصاد آنرا نوشته است را به ما ارائه کنید اما آنها خودداری کردند و ما با اجبار این نامه را از آنها گرفتیم.
توکلی با بیان اینکه میل به عدم شفافیت مصیبت ما است، تصریح کرد:اگر این قرار داد آشکار باشد محاسن آن نیز آشکار خواهد شد و اگر مردم از جزئیات و محاسن این قرارداد آگاه شوند دولت را حمایت می‌کنند.
وی با اشاره به نامه وزیر اقتصاد در باره FATFاظهار کرد:وزیر اقتصاد اگر زمینه های قانونی تعهد را برای این قرار داد انجام نداده باشد قطعا کار خطایی کرده است زیرا ایشان به عنوان نماینده حکومت سخن گفته و مسائلی که مربوط به امنیت، اقتصاد و سیاست است باید قبل از اعلام آن از نهادهای ذیربط مانند شورای عالی امنیت ملی مجوز لازم را بگیرد.
رئیس سازمان دیدبان شفافیت و عدالت با اشاره نامه اخیرش برای اعلام آمادگی نسبت به موضوع واگذاری املاک در شهرداری تهران، گفت: ما در حال سازماندهی اقداماتمان هستیم و فکر می‌کنم روز شنبه این سازماندهی به پایان برسد و کارمان را آغاز کنیم و حتما هم قبل از آغاز به کار گزارش چگونگی بررسیمان را به مردم اعلام می‌کنیم.
انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز