تبلیغات

شرکت‌های خدمات رسان حاضر از استفاده از کانال‌های تأسیساتی نیستند

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مازیار حسینی در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران به نشست زمین در خیابان شوش و خیابان صفی علی‌شاه در مناطق 15 و 12 شهر تهران طی چند روز اخیر اشاره کرد و گفت: این حوادث ارتباطی با ساخت مترو نداشت؛ خاک تهران بستر سنگی ندارد و آبرفتی است در واقع قابلیت شست‌وشو دارد.

وی با بیان اینکه  در همه اقدامات شهرداری تحکیم اولیه صورت می‌گیرد، گفت: زمانی که در معاونت فنی شهرداری بودم دو دستگاه جی پی برای آزمایشگاه شهرداری خریداری کردم که اکنون نیز موجود است و عملیات سونداژ نیز انجام می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران با شاره به شبکه فرسوده آب تهران گفت: این فرسودگی باعث مشکلاتی در شهر از جمله فرونشست زمین می‌شود. 12تا 13 درصد آب به حساب نیامده داریم که باید نسبت به آن اقدام شود.

وی افزود: منظور بنده گرفتن انگشت اتهام به سمت ارگان خاصی نیست اما باید از تونل تأسیسات مشترک استفاده شود. برخی از شرکت‌های خدمات‌رسان حاضر به انتقال تأسیسات خود به کانال‌های تأسیساتی نشده اند و در حال حاضر تنها در منطقه 22 این کانال تأسیسات احداث شده اما شرکت‌های خدمات رسان از آن استفاده نمی‌کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز