تبلیغات

بازار ایران یکی از بهترین بازارهای بی حیایی است

ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1395/06/16 شناسه خبر: 887442

عضو هیات‌ امنای موسسه روایت سیره شهدا گفت: دشمن با وارد کردن الگوهای پوشش غلط به بازار ایران آن را تبدیل به بازار بی حیایی کرده است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح الوند؛ حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری در پنجمین سالگرد  پاسدارشهید محمد غفاری در همدان با بیان اینکه درد دلتنگی و فراق شهدا خیلی دردناک است اظهار کرد: را ه رهایی از دلتنگی رفتن به جبهه هست ولی حال که جبهه جنگی وجودندارد و اگر هم باشد ضرورتی بر حضور ما نیست چه باید کرد.

 

عضو هیات‌ امنای موسسه روایت سیره شهدا قرآن را راهنمای خوبی برای شناختن جبهه های جهاد در عصر حاضر دانست و اظهار کرد:  جبهه و جهاد سه لایه دارد و در این جبهه ها هدف شهادت است و خدا به همه این هدف را وعده داده است.

 

وی تصریح کرد: شهادت پاداش زندگی مجاهدانه است، هر کس مجاهدانه زندگی کند اجر شهادت به آن داده می شود.

 

حجت الاسلام ماندگاری به بیان لایه های جهاد پرداخت و اظهار کرد: لایه اول جهاد، جهاد اصغر است ولی از لحاظ مکانی، زمانی و افراد محدودیت دارد و ما از طریق آن نمی توانیم دلتنگی خود را برطرف نماییم.

 

وی لایه دوم جهاد را جهاد اکبر یا جهاد بانفس اماره دانست واظهار کرد: جهاد اکبر ، جهاد با نفس اماره است و  سفره جهاد اکبر همه جا پهن است اما جمعی نیست طوری نیست که همه دور هم بنشینیم ودلتنگی امان را برآورده کنیم.

 

عضو هیات‌ امنای موسسه روایت سیره شهدا به معرفی لایه سوم جهاد که جهاد کبیراست پرداخت و بیان کرد: لایه سوم جهاد کبیر است  که هیچ محدودیتی ندارد و وقتی سر این سفره باشیم دلتنگی برای شهدا کمتر است .

 

 

جهاد کبیر جنگ با دشمن در میدان زندگی است

حجت الاسلام ماندگاری میدان جهاد کبیر را  میدان زندگی دانست و افزود:  جهاد کبیر جنگ با دشمن در میدان زندگی است دشمن در جبهه جهاد اصغر با اسلحه، ابلیس در جبهه جهاد اکبر با وسوسه و در جهاد کبیر با الگو می آید .

 

وی با اشاره به بیانات رهبری در خصوص جهادکبیر گفت: مقام معظم رهبری جهاد کبیر را  عدم تبعیت از دشمن در الگوهای زندگی  می دانند و هم اکنون همه جای شهر شما  میدان جبهه است.

 

این استاداخلاق  الگوی پوشش را یکی از الگوهای موثر در جهادکبیر دانست و افزود: در الگوی پوشش همه دست به دست هم بدهیم، تبعیت از الگوی دشمن نکنیم و این ادامه راه شهدا است.

 

وی ادامه داد: .در میدان جهاد کبیر بی حیایی باید نابود و حیا احیا بشود  و این مجاهدت می خواهد و آن همان چیزی است که قرآن از آن به نام جهاد کبیر یاد کرده است.

 

عضو هیات‌ امنای موسسه روایت سیره شهدا بازار ایران را  یکی از بهترین بازارهای بی حیایی دانست و  تاکید کرد: دشمن با الگوی غلط سعی دربی حیایی افراد جامعه دارد و آن وقت به ریش ما می خندد و می گوید این همه شهید دادند و ما به راحتی در جامعه آنها لباس های بی حیایی را  به فروش می رسانیم .

 

وی الگوی بعدی را الگوی ازدواج دانست و اظهار کرد: الگوی ما در ازدواج  الگوی دشمنان و الگوی آل محمد(ص) نیست.

 

این استاد اخلاق بچه آوری  را الگوی دیگر در میدان جهاد کبیر دانست و افزود: همه راحت طلب شده اند و در بچه آوری فرهنگ غربی را دنبال می کنند.

 

وی به بیان الگوهای دیگر پرداخت و افزود: الگوی کار کردن  از دیگرالگوها است و نباید  حق کارگر را ضایع و تا عرقش خشک نشده باید پولش را  داد.

 

حجت الاسلام ماندگاری انتخابات را الگوی دیگر دانست و افزود: در انتخابات الگوی درست باشید قرار شد جمهوری اسلامی الگویی در تمام دنیا باشد ولی  انتخابات ما شبیه انتخابات غرب شده است.

 

 

وی تاکید کرد: پس اگر می خواهید دلتنگی و فراق شهدا شما را اذیت نکند و پاداش شهادت را بچشید در جهاد کبیر که میدان زندگی است فعالیت کنید .

 

عضو هیات‌ امنای موسسه روایت سیره شهدا در پایان اظهار کرد: اگر می خواهید احساس مجاهد بودن داشته باشید رهرو راه شهدا باشید و رمز شهداهم این بود که دنبال ولایت حرکت می کردند پس نگذارید حرف ولی بر زمین بماند .

 

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز