تبلیغات

چیچیچ: بازیکنانم از نظر روانی آماده نبودند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مایدا چیچیچ پس از قبول شکست 3 بر صفر مقابل تیم «بایا ارمی» چین، در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا، اظهار داشت: من فکر می‌کنم که تیم من توانایی شکست دادن چین را داشت. با توجه به آنالیزی که از این تیم داشتیم اگر بازیکنان از لحاظ روانی می‌پذیرفتند که توانایی شکست چین را دارند قطعاً این موضوع دور از دسترس نبود.

وی ادامه داد: تیم چین بازیکنان قد بلندی دارد اما تیم من از چین سرعتی‌تر بازی می‌کنند. با این حال فکر می‌کنم بازیکنان ما با این که در هر ست آغاز خوبی داشتند اما از لحاظ روانی هنوز پذیرش این را ندارند که می‌‌توان تیمی مانند چین را شکست داد.

مایدا ادامه داد: شاید این اشتباه من است که نتوانستم اعتماد به نفس بازیکنانم را در این مورد افزایش دهم. با این حال امیدوارم در آینده این شرایط در روحیه بازیکنان تغییر کند.

سرمربی بانک سرمایه درباره استفاده از ترکیب دوم تیمش و بازی دادن به بازیکنان ذخیره در این دیدار گفت: من نیاز دارم که همه 12 بازیکنم را در شرایط مسابقه محک بزنم. شاید اردوی اسلوونی برای این محک زدن موقعیت خوبی بود اما نباید فراموش کرد که بازی رسمی شرایط خودش را دارد.

مایدا خاطرنشان کرد: شبنم علیخانی و فرنوش شیخی را در تمام ست‌ها استفاده نکردم زیرا من به این بازیکنان برای بازی بعدی نیاز دارم. مصدومیت و بیماری این دو بازیکن منجر شد به آن‌ها در این مسابقه فشار زیادی وارد نکنم.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز