تبلیغات

دیدار نماینده مردم نهاوند در مجلس با وزیر بهداشت/جذب جراح مغز و اعصاب به بیمارستان نهاوند+ تصاویر

ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1395/06/16 شناسه خبر: 887549

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی برای بررسی و حل مشکلات بخش بهداشت و درمان این شهرستان با وزیر بهداشت دیدار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه خبری گرو، حسن بهرام نیا نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی به همراه دارابی مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برای پیگیری و رفع مشکلات بخش درمان و بهداشت شهرستان نهاوند با دکتر قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت دیدار کردند.

در این دیدار بهرام نیا در خصوص تجهیز بیمارستان جدید و کمبودهای تجهیزاتی در بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان توضیحاتی داد و درخواست‌هایی را برای توسعه و تجهیز بخش بهداشت و درمان این شهرستان ارائه کرد که از این درخواست‌ها با موافقت وزیر محترم جهت دریافت تجهیزات مواجه شد.

این دیدار دستاوردهای بسیار خوبی برای حوزه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند در پی داشت که تجهیز بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان به دستگاه MRI یکی از نتایج بسیار خوب این دیدار برای مردم نهاوند بود.

 همچنین با موافقت وزیر بهداشت ۲ دستگاه آمبولانس جدید، ۵ دستگاه دیالیز، ۲ دستگاه رادیولوژی دیجیتال، دستگاه‌های مخصوص آزمایشگاهی و ۲ دستگاه تخت احیاء کودک به شبکه بهداشت و درمان نهاوند تحویل داده خواهد شد.

یکی دیگر از دستاوردهای این دیدار در مورد بیمارستان جدید نهاوند بود که بر این اساس چارت سازمانی بیمارستان نهاوند به‌منظور جذب نیروی انسانی تعریف و تعیین شد و با موافقت وزیر بهداشت جذب ۱۰۰ درصدی نیروهای بومی در بیمارستان نهاوند مورد تأیید قرار گرفت.

در این دیدار همچنین با جذب و اختصاص نیروی جراح مغز و اعصاب به بیمارستان نهاوند موافقت شد و مقرر شد بیمارستان به امکانات ویژه و ست کامل موردنیاز جراحی مغز و اعصاب مجهز شود.

 

949341

949340

949342

949339

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز