تبلیغات

چینی‌ها هنگام خروج اوباما جبران کردند

آنگونه که رسانه‌ها می‌گویند مقامات چین در صدد جبران کوتاهی‌های صورت‌گرفته در هنگام ورود اوباما به محل برگزاری اجلاس گروه بیست برآمدند و این بار رئیس جمهور آمریکا را با تشریفات کامل بدرقه کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از وبسایت پلتیکو، رئیس جمهور آمریکا به رغم ورود پرمناقشه اش به شهر هانگژوی چین که در جریان آن مجبور به خروج از پلکان انتهای هواپیمای خود به جای پلکان رسمی فرودگاه و فرش قرمز مربوط به آن شد، به هنگام ترک این شهر با تشریفات و با پلکان مخصوص سوار "ایر فورس وان" شد.

آن طور که گزارش شده، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به هنگام سوار شدن به هواپیمای مخصوص خود در فرودگاه شهر هانگژو "قدم به روی یک پلکان متحرک بزرگ که نام فرودگاه بین المللی هانگژو روی آن نقش بسته و زیر حفاظ پلکان نور آبی رنگ کار شده بود گذاشت."

سوزان رایس مشاور امنیت ملی اوباما نیز که هنگام ورود به دلیل مشکلاتی نیروهای امنیتی چین برای او پیش آورده بودند به شدت معترض بود، آزادانه در کنار دیگر اعضای تیم اوباما راه می‌رفت و تعدادی از مقامات از جمله سفیر چین در واشنگتن نیز رئیس جمهور آمریکا را به هنگام عزیمت به کشورش مشایعت کردند.

اوباما روز شنبه بعد از فرود هواپیمایش در شهر هانگژو مجبور شد به دلیل عدم تدارک پلکان و فرش قرمز از جانب مقامات چینی، برای خروج از هواپیمایش از پلکان اضطراری تعبیه شده در عقب هواپیما پیاده شود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز