تبلیغات

تأکید سردار بابازاده بر اتحاد و همدلی دوران دفاع مقدس

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اتحاد و همدلی مردم برای حفظ ارزش‌های دفاع مقدس بایستی همیشه و در همه زمان برقرار باشد.

به گزارش ایسنا، سردار جلیل بابازاده در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده همزمان با هفته دفاع مقدس نمایشگاه رزمی٬ فرهنگی عملیات کربلای 4 در شورابیل اردبیل برگزار خواهد شد.

وی افزود: هفته دفاع مقدس مربوط به ارگان و مکان خاصی نیست بلکه مربوط به همه ارگان‌ها و همه ملت‌ ایران است و باید تمام مردم به انتشار مباحث فرهنگی و اجتماعی در ارتباط با دفاع مقدس بپردازند و ما با برگزاری این نمایشگاه فقط گوشه کوچکی از این حماسه‌ها را نشان می‌دهیم و امیدواریم همه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و با برنامه‌ریزی هدفمند برای برگزاری این نمایشگاه پیش بروند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اتحاد و همدلی مردم برای حفظ ارزش‌های دفاع مقدس بایستی همیشه و در همه زمان برقرار باشد چرا که فقط در این صورت جاودانه خواهد ماند و باید در نظر داشته باشیم که این حماسه‌ها توسط خود مردم در 8 سال دفاع مقدس به وقوع پیوسته است و به همین دلیل خود مردم می‌توانند بیش‌تر از همه برای جاودانه ماندن این اصول مهم موثر باشند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز