تبلیغات

ایجاد ۶۷۹ شغل با اجرای پروژه جف در ریگان

خبرگزاری فارس : مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت: از جمله دستاوردهای جف «پروژه احیای اراضی جنگلی و تخریب یافته» شهرستان ریگان می‌توان به ایجاد ۶۷۹ شغل در ۳۹ عنوان اشاره کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، مهدی رجبی‌زاده صبح امروز در نشست نماینده سازمان فائو در ایران با خبرنگاران اظهار داشت: پروژه جف «پروژه احیای اراضی جنگلی و تخریب یافته» از سال ۲۰۱۱ در سایت ریگان در استان کرمان و سایت بیرجند در استان خراسان جنوبی آغاز شده است.
وی همچنین وسعت پروژه جف را در ریگان ۱۴۸ هزار هکتار ذکر کرد و افزود: این پروژه در ۵۸ روستا در دوره پنج ساله انجام شده است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری شمال استان کرمان از توانمندسازی جوامع محلی، تشکیل صندوق‌های خرد اعتباری و ایجاد اشتغال در جوامع روستایی و حفظ منابع طبیعی را از جمله اهداف پروژه پروژه احیای اراضی جنگلی و تخریب یافته اعلام کرد.
رجبی‌زاده ابراز داشت: از جمله دستاوردهای جف در شهرستان ریگان می‌توان به ۱۲ هکتار کار در عرصه‌های منابع طبیعی، ایجاد ۶۷۹ شغل در ۳۹ عنوان، روحیه مشارکت‌پذیری و پای کار بودن مردم و همکاری‌های بین‌نهادی اشاره کرد.
وی اضافه کرد: ۱۲ میلیارد تومان با کمک فرمانداری ریگان و دستگاه‌های مختلف در محدوده روستاهای پروژه متمرکز شد تا دولت انگیزه مضاعفی را ایجاد کند.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان از ارزیابی مثبت نماینده فائو از پروژه جف «پروژه احیای اراضی جنگلی و تخریب یافته» شهرستان ریگان خبر داد و تصریح کرد: می‌خواهیم، همکاری ما با فائو بیشتر باشد.

برای مشاهده اخبار استخدام استانداری کرمان اینجا کلیک کنید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز