تبلیغات

آیا منچستریونایتد به «مت بازبی» بی‌احترامی کرد؟

باشگاه منچستریونایتد جایگاه ویژه‌ای که بعد از فوت مربی افسانه‌ای خود به خانواده او اهدا کرده بود پس گرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از ایندیپندنت، مت بازبی یکی از پرافتخارترین مربیان جهان است و در کنار سر الکس فرگوسن به عنوان اسطوره منچستریونایتد یاد می‌شود. بازبی با یونایتد توانست پنج قهرمانی در لیگ، دو قهرمانی در جام حذفی و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان را داشته باشد. او بین سال‌های ۱۹۴۵ تا ۱۹۶۹ هدایت یونایتد را در اختیار داشت.

بعد از درگذشت این مربی افسانه‌ای و در ادامه فرزند او که در سال ۲۰۱۴ از دنیا رفت، باشگاه یونایتد هر ساله برای تمام بازی‌های خوب جایگاه ویژه‌ای در قسمت ریاست باشگاه برای خانواده بازبی تعبیه کرده بود. با این حال در این فصل این جایگاه از خانواده بازبی گرفته شد و آنها از این به بعد تنها می توانند در جایگاه هواداران بنشینند. این تصمیم با خشم عده‌ای از هواداران یونایتد روبرو شده است. آنها معتقد هستند باشگاه با این کار به خانواده بازبی توهین کرده است.

پیش از این چهار صندلی در قسمت ویژه ورزشگاه اولدترافورد به خانواده بازبی تعلق گرفته بود. این اقدام باشگاه یونایتد در فضای مجازی دست مایه طنز و شوخی قرار گرفته است و باشگاه رقیب یعنی منچسترسیتی اقدام به تمسخر باشگاه یونایتد کرده است. به همین خاطر هواداران یونایتد نیز با جمع آوری امضا درصدد تغییر نظر باشگاه در این تصمیم شدند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز