تبلیغات

خراسان جنوبی توسعه شرکت‌ تعاونی‌های دانش بنیان را در دستور کار قرار دهد

خبرگزاری شبستان: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه باید به سمت تعاونی‌های با تولید محصولات صادرات گرا حرکت کنیم، گفت: استان خراسان جنوبی توسعه شرکت های تعاونی دانش بنیان را در دستور کار قرار دهد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، حسن هفده تن عصر امروز ( ۱۵ شهریور) در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های تعاونی‌های خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شرکت‌های تعاونی نقش بسیار ارزشمندی در توزیع عادلانه ارزش افزوده  در بین ارزش آفرینان دارند.
وی افزود: استان خراسان جنوبی ظرفیت های دارند که اگر توسعه شرکت های تعاونی دانش بنیان را در دستور کار قرار دهند قطعاً می تواند صادرات بسیار ارزشمندی را داشته باشد و رتبه بالایی را در تولید ارزش افزوده کشور ایفا کند.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید از تعاونی‌های با محصولات معمولی به سمت تعاونی‌های با تولید محصولات صادرات‌گرا برویم که خود بازار محصولاتشان را پیدا کنند.
هفده تن با بیان اینکه باید ساختار تعاونی‌ها به سمتی حرکت کنند تا عواملی که تولید ارزش می کنند سهم عادلانه ای از تولید ببرند، ادامه داد: اقتصاد تعاونی نقطه مقابل اقتصاد تکاثری است.

 برای مشاهده اطلاعیه ها و اخبار ثبت شرکت های دانش‌ بنیان اینجا کلیک کنید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز