تبلیغات

جزئیات جریمه‌هایی که گریبان هندبال ایران را می‌گیرد

جزئیات 4 بند جریمه‌ای که در انتظار تیم هندبال نوجوانان است + عکستیم هندبال نوجوانان کشورمان در واپسین لحظات در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت نکرد تا در انتظار جریمه ۴ بندی کنفدراسیون هندبال آسیا باشد

با دستور وزارت ورزش و جوانان در واپسین لحظات حضور تیم نوچوانان هندبال کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا که در کشور بحرین در حال برگزاری است لغو شد.

این اعزام در حالی لغو شد که تیم ملی هندبال نوجوانان از یک سال پیش خود را برای شرکت در هفتمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا و انتخابی قهرمانی جهان که از 6 تا 15 شهریور ماه 1395 در بحرین برگزار می‌شود، آماده کرده بود

 

عدم اعزام تیم نوجوانان به مسابقات تنها به از دست رفتن زمان و پول در هندبال خلاصه نمی‌شود، چرا که خطر محرومیت تیم نوجوانان در آسیا نیز وجود دارد.

 

فرامز می‌آبادی، دبیر فدراسیون هندبال در خصوص محرومیت تیم نوجوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در دوره بعد اظهار داشت: جریمه ما قطعی خواهد بود اما در مورد محرومیت هنوز مطمئن نیستیم.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا تا این لحظه نامه‌ای از سوی کنفدراسیون هندبال آسیا به دست شما رسیده است، گفت: هنوز چیزی به دست من نرسیده اما احتمالا امروز یا فردا این نامه ابلاغ خواهد شد. امیدواریم محرومیت شامل ما نشود، البته ممکن است آنها جرایمی را اعمال کنند اما اینگونه نیست که ما هم بی‌تفاوت باشیم و آن را بپذیریم. مطئنا ما هم دلایل و مستنداتی داریم که در جای خود از آنها استفاده خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم اگر محرومیت و جریمه‌ای است آن را لغو کنیم، البته نباید فراموش کرد که کنفدراسیون هندبال آسیا هم قوانین و ضوابطی برای خود دارد.

 

طبق قوانین فدراسیون جهانی و کنفدراسیون هندبال آسیا و همچنین طبق قوانین مسابقات و آیین‌نامه جرایم AHF انصراف تیم‌ها پس از قرعه‌کشی و در آستانه آغاز مسابقات با 4بند جریمه همراه است.

 

بند اول: محرومیت از حضور در دوره بعد مسابقات قهرمانی آسیا در همان رده

بند دوم: پرداخت 20 هزار دلار جریمه نقدی به کنفدراسیون هندبال آسیا

بند سوم: هزینه ثبت‌نام در مسابقات استرداد نمی‌شود

بند چهارم: پرداخت 20 درصد هزینه محل اقامت

 

#1varzesh #هندبال #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز