تبلیغات

پست عجیب رحمتی در ایستاگرام(عکس)

امید ابراهیمی حالا وضعیتی نقریبا شبیه به رحمتی دارد و در حالی که بیشتر کارشناسان اعتقاد دارند این بازیکن بهترین هافبک ایران است، کی روش در بازی با قطر از او بازی نگرفت و ترجیح داد از زوج آندو- عزت اللهی استفاده کند.

کاپیتان استقلال در صفحه شخصی خود پست عجیبی را منتشر کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی رحمتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به شکلی عجیب به حمایت از امید ابراهیمی پرداخت و نوشت:« بهترین هافبک بازیکن ایرانی ولی می دونی که...»

احتمالا رحمتی با انتشار این پست به به خاطر نیمکت نشینی امید ابراهیمی به کی روش طعنه زده است چراکه او دلیل دور ماندنش از تیم ملی را تصمیم سرمربی پرتغالی تیم ملی می داند.

امید ابراهیمی حالا وضعیتی نقریبا شبیه به رحمتی دارد و در حالی که بیشتر  کارشناسان اعتقاد دارند این بازیکن بهترین هافبک ایران است، کی روش در  بازی با قطر از او بازی نگرفت و ترجیح داد از زوج آندو- عزت اللهی استفاده کند. شاید به همین دلیل هم باشد که رحمتی در چنین پستی را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده است تا به نوعی حمایت خود را از امید ابراهیمی نشان بدهد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز