تبلیغات

وضعیت آب و هوای استان‌های کشور/ بارش در اکثر استانها ادامه دار شد+ جدول

  به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیـوز" ، براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی در روز دوشنبه اكثر استانها به جز سیستان و بلوچستان شاهد آسمان ابری توام با بارندگی خواهند بود. كه بارندگیهای در مناطق شمال غرب، غرب، جنوب غرب كشور شدت بیشتری دارد و در برخی نقاط با وزش نسبتا شدید باد همراه خواهد بود، بارندگیها بصورت ضعیف تر در بخشهای مركز و شمال شرق و جنوب كشور نیز پیش بینی می شود.

شدت بارشها در استانهای كهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری، كردستان،كرمانشاه، لرستان و ارتفاعات خوزستان و ایلام، گیلان و شمال استان های قزوین، البرز و تهران خواهد بود و درمناطق مستعد استانهای مذكور بارش تگرگ و رعدوبرق دوراز انتظار نمی باشد، همچنین درارتفاعات البرز و زاگرس مركزی و مناطق سردسیر شمال غرب كشور بارش به صورت برف خواهد بود.

همچنین در این روز در برخی مناطق جنوب غرب، شمال شرق، جنوب شرق و مركز كشورگاهی وزش باد شدید و بصورت محلی با گردوخاك پیش بینی می شود. فعالیت بارشی این سامانه در روز سه شنبه بصورت پراكنده محدود به نوار شمالی كشور، دامنه مركزی زاگرس و بخشهایی از جنوب كشور و در روز چهارشنبه سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق و بخشهایی از جنوب و جنوب شرق كشور رگبار پراكنده باران همراه با وزش باد خواهند داشت.

روز دوشنبه مناطق شمالی خلیج فارس و روز چهارشنبه دریای خزر مواج خواهد بود.

بارش در اکثر استانها ادامه دارد/ کاهش شدت بارش از فردا

امیر سرکرده کارشناس هواشناسی عنوان کرد: امروز در سواحل خزر، شمال غرب کشور و استان های نیمه غربی، مرکز کشور و شمال شرق بارش ها ادامه خواهد داشت.

وی در پیش بینی وضع هوای روز سه شنبه افزود: فردا از شدت بارش کاسته خواهد شد و بارش ها به استان های واقع در شمال شرق ، شمال غرب و سواحل خزر و دامنه های البرز محدود می شود.

باشگاه :کارشناس هواشناسی همچنین اظهار داشت: سایر نقاط کشور آسمانی صاف در برخی نقاط نیمه ابری همراه با وزش باد را شاهد خواهند بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز