تبلیغات

اعدام مادر سرباز ارتش سوریه در ادلب+عکس

عناصر گروه تروریستی تکفیری جبهه النصره وابسته به ائتلاف جیش الفتح روز گذشته یک بانوی سوری ساکن در شهر ادلب را به علت شهادت پسرش در صفوف نیروهای ارتش سوریه اعدام کردند.

گروه جهان مشرق- عناصر گروه تروریستی تکفیری جبهه النصره وابسته به ائتلاف جیش الفتح روز گذشته یک بانوی سوری ساکن در شهر ادلب را به علت شهادت پسرش در صفوف نیروهای ارتش سوریه اعدام کردند. اعدام مادر سرباز ارتش سوریه در ادلب+عکس

بنابر این گزارش، جسد بی جان "امینه ضعضع" بانوی سوری شهر ادلب در شمال سوریه روز گذشته از سوی مسئولان زندان گروه جبهه النصره به خانواده اش تحویل گردید و تاکید شد که حق دفن وی در گورستان مسلمانان را ندارند چرا که وی از دولت سوریه حمایت می کرده است. دو روز پیش نیروهای ائتلاف جیش افتح با حمله به منزل این زن سوری وی را به اتهام شهادت پسرش که سرباز ارتش سوریه بود دستگیر و به زندان ادلب منتقل کرده بودند. استان ادلب از سال 2015 در اشغال تروریستهای جیش الفتح به رهبری القاعده و ارتش آزاد قرار دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز