تبلیغات

ایران به اندازه کافی تحریم هست؛ نیاز به تحریم جدید نداریم!

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، پس از قرارداد برجام میان ایران و پنج کشور جهان، ادعاهای زیادی مبنی بر کارگشا بودن برجام و رفع همه تحریم های ایران مطرح شده است.

 

اگرچه نمی توان گفت برجام تا کنون هیچ فایده ای نداشته، اما انتظاری که از برجام می رفت و بالا رفتن سطح توقع مردم به دلیل تبلیغات گسترده رئیس جمهور و وزرای کابینه مبنی بر حل شدن بیشتر مشکلات بعد از برجام، نتوانسته تا کنون محقق شود و بلکه در مواردی هیچگونه تغییری را پس از برجام مشاهده نمی کنیم.

 

بی فایده بودن برجام در تحریم سیستم بانکی ایران از مهمترین این موارد است که مشکلات زیادی را برای این سیستم پرکاربرد در پی داشته است.

 

در شبکه ماهواره ای صدای آمریکا بر این موضوع تاکید شده است که برجام نتوانسته هیچ نفعی برای بانک های ایرانی داشته باشد و توقع رفع تحریم ها، بی مورد می باشد.

 

عضو ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکا در گفتگو با صدای‌آمریکا ابراز کرد: نیازی به تحریم بیشتر نیست، بعد از برجام بانک‌های اروپایی همچنان با ایران معامله نمی‌کنند!

 

به نظر می رسد نتوان امید زیادی به کارگشا بودن برجام داشت و راه های دیگری برای استیفای حقوق ایرانیان دنبال نمود.

 

 

222

 

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز