تبلیغات

تیراندازی خانم بازیگر +عکس

شهره سلطانی، بازیگر سینما و تلویزیون تصویری از خودش در سالن تیراندازی منتشر کرد.

این بازیگر که برای تخلیه فشار روانی به تیراندازی می‌پردازد به دیگران نیز توصیه کرد که برای آرام شدن به جای آزار حیوانات دیگر از این دست فعالیت‌ها استفاده کنند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از جام جم آنلاین، او در این باره نوشت: «یه وقتایی هست که اعصابمون داغونه و خلقمون تنگ . یه وقتایی هست که از زمین و زمان دلمون گرفته و همه رو مقصر میدونیم . ولی این دلیل نمیشه که مشکلاتمونو بخواهیم سر دیگران خالی کنیم یا زورمونو سر آدما ، بچه ها ، حیوانها ، طبیعت یا هر چیز و هر کس دیگه . من گاهی به باشگاه تیر اندازی میرم و خشممو اینطوری خالی میکنم . تیرمو به سیبل‌هایی میزنم که جوون نداره و درد و احساس نمیکنه . اگر خیلی بهم فشار بیاد و بخوام حتما یه جوری به جز فرار از آدمها و همه و همه خودمو خالی کنم و بخوام حتما یه ضربه ای و ناز شصتی نشون بدم و در نهایت نتونم اینجا بیام بازم مشتمو روی یه تیکه آهنی یا سنگی یا هر چیز بی جوون دیگه میزنم . همه ما میتونیم اینکارو کنیم و اگه خیلی دلمون خواست دیگران ببینن اینطوری از خودمون فیلم و عکس بگیریم نه با آزار دادن موجودات دیگه.»

شهره سلطانی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز