تبلیغات

اجرای جوانان ارکستر سمفونیک تهران در ایتالیا

اجرای جوانان ارکستر سمفونیک تهران در ایتالیا

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سال گذشته جمعی از موسیقی‌دانان ایتالیایی با حضور رهبر سرشناس ارکستر پائولو اولمی به ایران سفر کردند. این گروه در اجرایی مشترک به رهبری اولمی و شهرداد روحانی رهبر ارکستر سمفونیک تهران روی صحنه رفت تا جلوه‌ای از هم ‌زبانی‌ موسیقایی را در تالار وحدت به نمایش بگذارد.

بعد از این اجرای ارکسترال، اکنون جمعی از نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران به ایتالیا سفر کردند تا در کنار نوازندگان اروپایی به اجرای موسیقی بپردازند.

عرفان وکیلی، عرفان شریف‌زاده، امین زمانخان، فرزاد صیدی و محمدامین عطایی نوازندگان حاضر در این رویداد بودند. این اجرا در واقع ادای احترامی بود به اجرایی که سال 1997 توسط موسسه امیلیانو روماگنا برگزار شد.

این برنامه برای اولین‌بار در اروپا با همکاری جمعی از نوازندگان برجسته اروپایی و همچنین گروه کر تئاتر شهر بولونیا روی صحنه رفت. ماریا فرانسیکو مازارا (خواننده سوپرانو)، فرانسیسکو سپانوس (خواننده تنور)، فرانسیسکو کرسپلو (خواننده باس) و کریستینا میلز (خواننده فردسوپرانو) در این اجرا حضور داشتند.

 این اجرا همچنین با چهلمین سال فعالیت پائولو اولمی در عرصه موسیقی همزمان شده بود که از این حیث هم حائز اهمیت به‌شمار می‌رفت.

57242

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز