تبلیغات

مردم شهرداری تهران را به عنوان سازمان برتر انتخاب کردند

به گزارش خبرگزاری تسنیم،آرش ظفری با اشاره به برگزاری دهمین جشنواره خدمت‌رسانی و پاسخگویی اظهار کرد: در این جشنواره هر ساله با نظر مردم، برترین سازمان‌ها از حیث پاسخگویی و خدمت‌رسانی به شهروندان انتخاب می‌شوند. شهرداری تهران در دهمین دوره از این جشنواره که روز گذشته برگزار شد به پاس تلاش‌های خود در راستای تکریم ارباب رجوع و پیگیری مشکلات شهروندان موفق به کسب تندیس جشنواره خدمت رسانی و پاسخگویی شد.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری همواره خود را موظف به رسیدگی به امور و مشکلات شهروندان و رفع آن‌ها می‌داند، عنوان کرد: شهرداری تهران تمام تلاش خود را می‌کند تا از تمام ظرفیت‌ها و ابزارها برای ارتباط هرچه بهتر با شهروندان، شنیدن صدای مردم، پاسخگویی، رفع و پیگیری مشکلات آنان بهره ببرد.

معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در پایان تصریح کرد: در این دوره از مدیریت شهری موضوع پاسخگویی به شهروندان با راه‌اندازی دو سامانه 137 و 1888 بیش از هر زمان دیگری در رأس امور قرار گرفت و شهروندان به طور ملموس شاهد تغییر رویه در راستای توجه به خواست‌ها و نیازهای مردم طی دوره اخیر مدیریت شهری بوده‌اند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز