تبلیغات

بنا روی نام سوریان خط قلم قرمز کشید

ورزش > کشتی - حمید سوریان در مسابقات انتخابی سهمیه المپیک مغولستان روی تشک نمی رود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ناکامی حمید سوریان در رقابت های انتخابی المپیک در قزاقستان سبب شده تا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی برای رقابت های مغولستان روی او حساب نکند و سوریان شانسش برای رسیدن به المپیک کمتر از قبل شود.

 با تصمیم محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، سامان عبدولی و مهرداد مردانی در وزن 59 کیلوگرم و بشیرباباجان زاده و امیر قاسمی منجزی در وزن 130 کیلوگرم برای این مسابقات در نظر گرفته شده اند.

رقابت های کشتی فرنگی گزینشی المپیک 2016 برزیل به صورت جهانی، 3 اردیبهشت ماه در شهر اولان باتور مغولستان برگزار می شود و سه نفر اول هر وزن مجوز حضور در المپیک ریو را کسب می کنند.

به غیر از این مسابقات، رقابت های گزینشی استانبول ترکیه به عنوان آخرین مرحله از مسابقات گزینشی نیز دو هفته پس از این مسابقات برگزار خواهد شد که نفرات اول و دوم هر وزن مجوز حضور در المپیک را به دست می آورند.

چنانچه مردانی از این تورنمنت سهمیه المپیک بگیرد ، اولویت یک دوبنده تیم ملی است و حمید سوریان باید در رقابت انتخابی بر سر دوبنده المپیک با او رقابت کند و در غیر این صورت او فقط یک شانس از حضور در رقابت های ترکیه برای رسیدن به المپیک خواهد داشت. سوریان در دو سال گذشته حاشیه های زیادی را در ورزشش تجربه کرده و روزهای سختی را پشت سر گذاشته. مهمتر اینکه ورودش به بازی های سیاسی ، محبوبیتش را هم خدشه دار کرده است و با هر ناکامی هجمه ای علیه او به پا می شود.

4141

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز