تبلیغات

یک ایرانی مدال برنز گرفت اما برای آذربایجان! / یک دنیا تاسف برای کشتی ایران

صباح الدین شریعتیصباح شریعتی به مدال برنز المپیک ریو رسید اما نه برای ایران که برای جمهوری آذربایجان!

به گزارش گروه کشتی سایت ۱ورزش ، دقایقی پیش صباح الدین شریعتی کشتی گیر کُردی که جایی در سیستم فرسوده و پر از ایراد کشتی فرنگی ایران برای عرض اندام پیدا نکرده بود، با دوبنده آذربایجان مدال برنز المپیک را گرفت و ساختار فریبنده کشتی فرنگی ایران را زیر سوال برد.

شریعتی دقیقا در دیدار رده بندی همان کشتی گیر آلمانی را برد که بشیر باباجان زاده را مغلوب کرده بود. او پس از این پیروزی فریاد الله اکبر سر داد و در آغوش جمشید خیر آبادی آرام گرفت.

این کشتی گیر ایرانی الاصل که برای تیم ملی کشتی ایران هیچ وقت نتوانست فرصت عرض اندام بیابد ، اما مدال برنز جهان ، نقره بازی‌های اروپایی و حالا مدال  برنز المپیک را به سینه زده است وقتی در ایران جایی برای رسیدن به تیم ملی نیافت ۴ سال پیش به آذربایجان مهاجرت کرد و با بوسه هایش بر پرچم آذربایجان نشان داد که تصمیم درستی گرفته است.

در ادامه شادی صباح شریعتی ، اولین تماشاچی که در مسابقات کشتی از جایگاه تماشاچیان به وسط محوطه تشک پرید ، یکی از بستگان ایرانی او بود و از این حیث باز هم ما رکورد دار شدیم!

#1varzesh #کشتی_آذربایجان #کشتی_فرنگی #کشتی #وزن_130کیلوگرم_کشتی_فرنگی #صباح_الدین_شریعتی #جمشید_خیرآبادی #ریودوژانیرو_2016 #مسابقات_کشتی_المپیک_2016 #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز