تبلیغات

یوهان کرایف درگذشت(+عکس)

کرایوف اسطوره فوتبال جهان درگذشت. ستاره فوتبال هلند و بازیکن سابق تیم بارسلونای اسپانیا دقایقی پیش فوت کرد. مرد اسطوره ای فوتبال جهان که 68 سال داشت در اثر ابتلا به سرطان جان داد. کرایوف تا چندی پیش از بیماری سرطان خود بی خبر بود. اما در اثربیماری ادامه دار و البته آزمایش های گوناگون اعلام شد که او سرطان ریه دارد.

عصرایران - کرایوف اسطوره فوتبال جهان درگذشت. ستاره فوتبال هلند و بازیکن سابق تیم بارسلونای اسپانیا دقایقی پیش فوت کرد. مرد اسطوره ای فوتبال جهان که 68 سال داشت در اثر ابتلا به سرطان جان داد. کرایوف تا چندی پیش از بیماری سرطان خود بی خبر بود. اما در اثربیماری ادامه دار و البته آزمایش های گوناگون اعلام شد که او سرطان ریه دارد. 

مبارزه یوهان کرایف با سرطان البته طولانی نبود و او در نهایت جان داد. باشگاه بارسلونای اسپانیا با تایید خبر فوت کرایف ، از رسانه ها خواسته است که به درخواست خانواده محروم برای دور بودن از فضای رسانه ای احترام بگذارند.

یوهان کرایف یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال جهان بود که در تیم هلند رویایی بازی می کرد و در دوران بازیگری اش برای آزاکس و بارسلونا 9 قهرمانی به دست آورد. او البته در دوران مربیگری در بارسلونا توتال فوتبال رینوس میشل را به بارسا آورد . توتال فوتبالی که به نوعی پدر تیکی تاکا هم به حساب می آید. 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز