تبلیغات

سطانی‌فر: حقوق بازنشستگان و قهرمانان را افزایش خواهیم داد

وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد در سال جاری میزان حقوق بازنشستگان و قهرمانان را افزایش خواهیم داد.

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی‌فر در نشست تخصصی تبیین راهبرد ورزش بانوان در برنامه ششم توسعه کشور با رویکرد "تولید و اشتغال" که صبح امروز (دوشنبه) در هتل المپیک تهران برگزار شد، پس از تسلیت به بازماندگان سیل اخیر آذربایجان و کردستان و با اشاره به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری که در ماه آینده برگزار خواهد شد، اظهار امیدواری کرد که ملت با حضور گسترده خود در رای‌گیری هم‌چون سال‌های گذشته باعث برگزاری یک انتخابات خوب شود تا این انتخابات به یک رفراندوم بزرگ تبدیل شود.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه‌ بیان‌ کرد: بنابر آن چه که قول داده بودیم در عرصه ورزش بانوان اهتمام ویژه‌ داشته باشیم تا بانوان حضور گسترده‌تری در ورزش کشور چه در بخش مدیریتی و چه در بخش حضور در رقابت‌ها و رویدادهای مختلف داشته باشند، تلاش خود را خواهیم کرد تا به وعده‌های‌مان عمل کنیم.

او در ادامه‌ افزود: باور من بر این است که باید از حضور بانوان در عرصه‌های مدیریتی ورزشی کشور بسیار بیش‌تر از چیزی که در حال‌ حاضر وجود دارد استفاده کنیم و باور دارم که بانوان می‌توانند عهده‌دار مدیران کل در استان‌ها شوند و بسیاری از بانوان می‌توانند هدایت فدراسیون‌های مهم کشور را بر عهده بگیرند و بسیاری از هیات‌های ستادی می‌توانند با حضور بانوان دلسوز و متخصص مدیریت شوند. ان‌شاء‌الله در سال ۹۶ این توفیق را داشته باشم تا به وعده‌های خود در ورزش بانوان عمل کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه‌ به دستاوردهای دولت "تدبیر و امید" در بخش ورزش و جوانان اشاره و خاطرنشان کرد: دولت در سال ۹۲ در شرایطی کشور را تحویل گرفت که جدا از ورزش در تمام بخش‌های کشور مشکلات و بحران‌هایی وجود داشت، بی‌ثباتی اقتصادی، کاهش سرمایه‌های ملی شرایط ملتهبی را در کشور به وجود آورده بود و در بخشی از ماه‌ها و سال‌ها دیده می‌شد که بخشی از دارای‌های مردم به واسطه کاهش ارز، کاهش پیدا کرده بود و تورم بالا شرایطی را به وجود آورده بود که هیچ سرمایه‌گذار داخلی و خارجی رغبت به سرمایه‌گذاری نداشت.

او ادامه‌ داد: در شرایطی سکان وزارت ورزش و جوانان را در اختیار گرفتم که تعداد زیادی از فدراسیون‌ها بدون رییس بودند، پاداش بسیاری از قهرمانان پرداخت نشده بود و پروژه‌های ناتمامی در دست وزارتخانه باقی‌ مانده بود. تلاش وزیر گذشته گودرزی و همکاران او و هم‌چنین تلاش من در مدت حضوری که در این وزارت ورزش و جوانان دارم باعث شده است تا حدود بسیار زیادی یک وضعیت با ثباتی را ایجاد کنیم و فدراسیون‌های بدون رییس، صاحب رییس شدند.

وی در ادامه‌ با مروری بر عملکرد دولت تدبیر و امید و مقایسه آن با گذشته بیان‌ کرد: در سال ۹۶ در مقایسه با سال ۹۲ مجموع اعتبارات ورزش حدود سه برابر شده است و این با وجود مشکلات مالی بوده است. هم‌چنین اعتبارات عمرانی ما مربوط به پروژه‌ های مختلف ۱۲۰ درصد افزایش داشته است و پروژه‌های ناتمام بسیاری در دولت "تدبیر و امید" تکمیل و بهره‌برداری شد. مشکل استخدام قهرمانان در میسر خود قرار دارد و تعدادی از این قهرمانان استخدام شدند. بنا داریم در سال جاری میزان حقوق قهرمانان و بازنشستگان را افزایش دهیم.

ادامه‌ دارد...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز