تبلیغات

امینی: روی مهسا جاور بیشتر برای بازی‌های آسیایی حساب کرده‌ایم تا المپیک

غلامرضا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص عملکرد قایقرانان ایرانی در کسب سهمیه المپیک اظهار داشت: اردوهای مهسا جاور در طول سال برگزار شد و حتی در سال 94 یک اردوهای آمادگی در پرتغال، چین و کره جنوبی برگزار کرد و خوشبختانه در نهایت  با کسب مقام دوم در مسابقات کره جنوبی سهمیه المپیک ریو را کسب کرد.

وی در ادامه افزود: مهسا جاور پس از کسب سهمیه المپیک مجددا اردویی را در پرتغال برگزار کرد و پس از آن تمرینات خود را در تهران  آغاز کرده است. ما روی مهسا جاور بیش از اینکه برای المپیک کار کنیم برای بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا برنامه‌ریزی کردیم تا پاسخ زحمت تلاش مسئولان را با مدال طلا بدهد.

رئیس فدراسیون هندبال تاکید کرد: مهسا جاور توانست در مسابقات کسب سهمیه با روند رو به رشد خود با جایگاه نایب قهرمانی سهمیه بگیرد.هما حسینی و سولماز عباسی در دوره های گذشته با رده‌های پنجمی و سومی کسب سهمیه کردند. امیدواریم جاور در المپیک اتفاقات گذشته را بهبود دهد.

وی در ادامه به روند تمرینات تیم های پایه اشاره کرد و تصریح کرد: سولماز عباسی در حال حاضر مربی نوجوانان است و این تیم را برای المپیک 2020 آماده می‌کند وی در کنار بازی های آسیایی کار را برای المپیک بعدی آغاز کرده است. سولماز عباسی و بهناز مرادخانی از سرمایه‌های ما هستند که با تیم نوجوانان و جوانان تمرین می‌کنند و افشین فرزام هم علاوه بر مدیریت این تیم‌ها هدایت تیم بزرگسالان را بر عهده دارد و در نهایت در تلاشیم تا در جاکارتا رنکینگ و تعداد مدال‌ها نسبت به اینچئون افزایش دهند.

امینی گفت: بیش از 24 ماه است اردو‌های ما برای المپیک و بازی‌های آسیایی از پایان بازی‌های آسیایی اینچئون برگزار شده است. اردوهای ملی‌پوشان با هدف درخشش در جاکارتا آغاز شد و در حال حاضر هم بیش از 100 نفر در اردوهای تیم ملی هستند. اردوی دختران در میانه و پسران در مریوان است. اردوی دختران آب های آرام و نوجوانان روئینگ در تهران برگزار می‌شود و پسران کانادایی و کایاک جوانان و بزرگسالان در دریاچه آزادی تمرین می‌کنند.

وی در خصوص کسب سهمیه در سایر رشته های قایقرانی یادآور شد: در رشته اسلالوم چند اردو در ایران و فرانسه برگزار شد و نمایندگان ما در ژاپن نتایج خوبی گرفتند، البته توقع کسب سهمیه در اسلالوم نداشتیم. همه هدف ما دراز مدت و اهداف ما مشخص است و زحمات قلم سیاه، دنیا مالی و ابراهیمی را ادامه می‌دهیم. هدف اولیه و اصلی ما جاکارتا است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز