تبلیغات

فوری/ جشن قهرمانی پرسپولیس در تهران برگزار می‌شود

وب سایت رسمی برنامه نود- امروز در سازمان لیگ نشستی بین مدیران فدراسیون و سازمان لیگ و روسای هیات ها و دیگر ارگان ها برگزار شد.

به گزارش سایت نود، ظاهرا در این نشست تصمیم بر این شده که به محض مسجل شدن قهرمانی پرسپولیس در تبریز، جشن قهرمانی این تیم در حضور هواداران پرسپولیس در تهران برگزار شود. به این ترتیب جام هم در تهران به پرسپولیسی ها داده خواهد شد.

البته این اتفاق در صورتی می افتد که قهرمانی پرسپولیس مسجل شود. در واقع اگر پرسپولیس بتواند ماشین سازی را در تبریز شکست دهد، قهرمان لیگ برتر شده است و در واقع پرسپولیسی ها می توانند در تبریز هم شادی لحظات اولیه قهرمانی را انجام دهند اما جشن قهرمانی و اهدای جام و مدال در تهران و پس از بازی مقابل پدیده مشهد برگزار خواهد شد. در واقع صرفنظر از نتایج تیم های دوم و سوم جدول، پرسپولیس برای قهرمان شدن از چهار بازی آینده به دو امتیاز احتیاج دارد.

در روزهای گذشته پرسپولیسی ها از سازمان لیگ خواسته بودند مطابق عرف جهانی، جشن اهدای جام قهرمانی در ورزشگاهی که هواداران پرشمارشان حضور دارند برگزار شود اما مقاومت هایی در این باره وجود داشت که ظاهرا پس از جلسه امروز برطرف شده است.

 

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز