تبلیغات

روسیه و ایران اجازه نمی‌دهند آمریکا بر جهان مسلط شود/ ببینید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، هفته گذشته پایگاه هوایی ارتش سوریه در شعیرات مورد حمله موشک های آمریکایی قرار گرفت و بخش زیادی از آن دچار صدمه و تخریب شد.

 

آمریکا می گوید که در واکنش به حمله شیمیایی اخیر در سوریه این پایگاه هوایی را بمباران کرده است. دو ناو آمریکایی از شرق دریای مدیترانه یک پایگاه هوایی در غرب سوریه را هدف ۵۹ فروند موشک کروز قرار داده است.

 

این حمله موشکی بدون مجوز شورای امنیت سازمان ملل و کنگره آمریکا و از ناوهای آمریکایی مستقر در دریای مدیترانه و به بهانه حمله شیمیایی به خان شیخون در استان ادلب انجام شده است.

در مقاله ای که نشریه واشنگتن فری بیکن منتشر کرد به این حمله تجاوزگرانه آمریکا اشاره کرده و تصریح می کند که این اقدام نمی تواند مانع فعالیت های ایران و روسیه در از بین بردن تروریست های سوریه باشد.

 

این مقاله با عنوان ایران و روسیه، اقدام آمریکا در سوریه را به یک واکنش مرگبار تبدیل می کنند با استناد به پایگاه مشترک ایران و روسیه در سوریه اظهار می کند: روسیه و ایران اجازه نمی دهند آمریکا بر جهان مسلط شود!

 

در ادامه به متن این مقاله که در شبکه صدای آمریکا نیز منعکس شد اشاره می کنیم:

 

 

222

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز