تبلیغات

رای CAS علیه روس ها ؛ المپیک بدون روسیه برگزار می شود؟

محرومیتی که می تواند به محرومیت روسیه از حضور در المپیک منجر شود. آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) از روسیه به دلیل دوپینگ سیستماتیک دولتی شکایت کرده است و درخواست کرده که روسیه از المپیک حذف شود. تصمیمی که ممکن است به صورت حضور ورزشکاران روسیه به عنوان ورزشکار آزاد و بدون عنوان ملی در المپیک اجرا شود.

دادگاه عالی ورزش اعتراض روسیه به حکم محرومیت ورزشکاران روس را ردکرد. cas که به عنوان تنها امید روس ها برای باقی ماندن قدرتمند در المپیک تبدیل شده بود رای به تایید محرومیت ورزشکاران روس داد وبه این شکل 68 ورزشکار روسیه از حضور در المپیک منع خواهند شد. 

به گزارش عصرایران و به نقل از بی بی سی دادگاه عالی ورزش محرومیت فدراسیون دو و میدانی روسیه را برای حضور در المیپک تایید کرد. ورزشکاران دو و میدانی کار روسیه در جریان المپیک زمستانی سوچی دست به دوپینگ دست جمعی زدند و همین مساله منجر به محرومیت 68 ورزشکار این کشور در جریان المپیک ریو شد. 

محرومیتی که می تواند به محرومیت روسیه از حضور در المپیک منجر شود.  آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) از روسیه به دلیل دوپینگ سیستماتیک دولتی شکایت کرده است و درخواست کرده که روسیه از المپیک حذف شود. تصمیمی که ممکن است به صورت حضور ورزشکاران روسیه به عنوان ورزشکار آزاد و بدون عنوان ملی در المپیک اجرا شود. 

روز یک شنبه 24 جولای یعنی همین یک شنبه پیش رو در این مورد تصمیم گیری خواهد شد. 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز