تبلیغات

وقوع آتش سوزی در میدان مرکزی شهر همدان

ظهر امروز با مشاهده دود غلیظ به خیابان بوعلی رفتیم و متوجه وقوع آتش سوزی در مغازه های اطراف دور میدان امام(ره) واقع در ابتدای خیابان بوعلی شدیم و برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر و علت آتش سوزی به سراغ شاهدان عینی که همان صاحبان مغازه های اطراف هستند، رفتیم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، یکی از شاهدان عینی گفت: حوالی ظهر با صدای آتش سوزی به بیرون از مغازه کشیده شدیم و متوجه آتش سوزی در یک عکاسی و مغازه های اطراف آن شدیم.

وی با بیان اینکه این دومین بار است که در سال جاری مغازه های اطراف آتش می گیرند، تصریح کرد: علت اصلی این حادثه را نمی دانم اما فرسودگی سیم های برق و اتصالی را بی ربط به این آتش سوزی نمی دانم.

وی زمان حضور آتش نشانان را به موقع دانست و گفت: البته تا هنگام رسیدن عوامل آتش نشانی، ما بخشی از آتش را خاموش کردیم.

یکی دیگر از شاهدان که در صحنه حضور داشت در خصوص این حادثه به خبرنگار ایسنا گفت: پارک شدن ماشین ها در کوچه های اطراف و ترافیک موجود خیابان عبور و ورود آتش نشانان را با مشکل مواجه کرده بود. پیاده راه سازی خیابان بوعلی نیز یکی از موانعی است که هنگام بروز حادثه، ورود ماشین های آتش نشانی و آمبولانس را با مشکل مواجه کرد. این  دومین باری است که در محوطه میدان مرکزی شهر همدان آتش سوزی رخ می دهد.

معاون آموزشی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی آتش نشانی همدان که در صحنه حادثه حضور داشت، به خبرنگار ایسنا گفت: عملیات اطفا حریق به پایان رسیده و آتش نشانان مشغول لکه گیری و پاکسازی محل هستند.

حسین لطفی علت حادثه را نامعلوم اعلام کرد و افزود:  به محض بررسی و اطمینان از علت حریق به مردم اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی در پاسخ به برخی که می گفتند بالابر آتش نشانی خراب بوده، اظهار کرد: این گفته نادرست است و بالابر آتش نشانی صحیح و سالم بوده است.
انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز