تبلیغات

حزب‌الله لبنان جنایت تروریست‌ها در بریدن سر یک کودک فلسطینی را محکوم کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، حزب الله لبنان عصر چهارشنبه با صدور بیانیه ای جنایت فجیع گروه تروریستی « جنبش نورالدین زنکی» مورد حمایت سعودی و آمریکا در بریدن سر یک کودک فلسطینی در اردوگاه حندرات در شمال حلب سوریه و نمایش سر قطع شده او در ملاء عام را به شدت محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است که این جنایت نفرت انگیز بخشی از جنگ همه جانبه علیه ملت مظلوم فلسطین است که جوانان ، زنان ، کودکان و سالخوردگان آنها را در هر مکانی هدف گرفته است.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: این جنگ را که دشمن صهیونیستی در فلسطین اشغالی شروع کرده، مزدوران این رژیم و همدستان آن در جنایت های تروریستی در مناطق دیگر جهان به ویژه در سوریه ادامه داده اند و تکمیل می کنند.

حزب الله تاکید کرده است: این جنایت که گروه تروریستی جنبش زنکی آن را مرتکب و تصویربرداری کرده است و به آن مباهات می کند، دلالت دارد بر اینکه تروریست های جنایتکار و مرتکبان کشتار و ریختن خون ها در سوریه همان کسانی هستند که خود را مخالفان معتدل می نامند.

در بیانیه حزب الله خاطرنشان شده است: اقدام برخی نظام های در منطقه و جهان که این گروه ها و جنبش ها را از این جنایت های فجیع مبرا می دانند و جنایت ها را فقط به گروه تروریستی داعش نسبت می دهند، تلاشی شکست خورده است زیرا خود این گروه ها و جنبش ها که به هیچ دین و اخلاقی پایبند نیستد، خودشان جنایت های فجیع و زشت خود را تصویربرداری و منتشر می کنند.

در این بیانیه آمده است: جنایت بریده شدن سر این کودک قربانی ظلم و تجاوز در مقابل چشم جهانیان،لکه ننگی است بر پیشانی تروریست های قاتل و کسانی که در مقابل جنایت های آنها سکوت کرده و یا درصدد توجیه آن هستند.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: این جنایت فجیع لکه ننگی است بر پیشانی کسانی که به تروریست های جنایتکار کمک های همه جانبه کرده اند و از جنایت های آنها حمایت سیاسی می کنند.

حزب الله تاکید کرده است که کمک های همه جانبه به تروریست ها به ادامه جنایت های فجیع و ریختن خون پاک بی گناهان در خاک منطقه ما که از این جنایتکاران وحشی پر شده است، منجر می شود.

انتهای پیام/.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز