تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

44 هزار میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران پرداخت نشده است

95/04/29 - 17:28

شماره: 13950429001267

نسخه چاپيارسال به دوستانhttp://fna.ir/HSG7NJکپی

آدرس مورد نظر کپی شد

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی با بیان اینکه 7.8 میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شد، گفت: تاکنون 44 هزار میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران پرداخت نشده است.

خبرگزاری فارس: 44 هزار میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران پرداخت نشده است

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران علی قنبری با بیان اینکه تا امروز 56 هزار میلیارد ریال بابت خرید تضمینی گندم به کشاورزان سراسر کشور پرداخت شده، افزود: این شرکت با تمام توان پیگیر تامین اعتبارات مورد نیاز خرید است و تمامی مطالبات گندمکاران را به مرور پرداخت می‌کند. 
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی افزود: تا صبح امروز بیش از 7 میلیون و 830هزارتن گندم با کیفیت به ارزش 100هزار میلیارد ریال از کشاورزان 31 استان خریداری شده و 56 هزار میلیارد ریال هم بابت خرید گندم ها به حساب کشاورزان واریز شده است.
 قنبری با اشاره به افزایش 1.5 میلیون تنی میزان خرید تضمینی گندم نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تشریح کرد: در حال حاضر در روزهای اوج خرید گندم قرار داریم و عرضه‌ی انبوه گندم به مراکز خرید همچنان ادامه دارد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی با اظهار خرسندی از تعامل مثبت گندم‌کاران عزیز کشور در زمینه تحویل محصول خود به مراکز خرید دولتی، تصریح کرد: کشاورزان تا‌کنون تعامل خوبی با مراکز خرید این شرکت در سراسر کشور داشته‌اند و شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز به منظور جلب رضایت این قشر زحمتکش ومولد، تمام هم و غم خود در راستای تامین اعتبارات مورد نیاز خرید تضمینی بکار بسته است تا حاصل دسترنج این عزیزان به موقع پرداخت‌ شود.
قنبری، حجم عظیم اعتبارات مورد نیاز خرید گندم را حدود 140هزارمیلیارد اعلام کرد و افزود: اگرچه تامین یکجای این میزان اعتبارات خرید، با توجه به شرایط و تنگناهای مالی دولت، امکانپذیر نیست، لیکن به طور مستمراز طریق وزارت جهاد کشاورزی و این شرکت پیگیری می‌شود.

وی افزود: ظرف روز جاری نیز 2000میلیارد ریال به حساب کشاورزان واریز شده است و این پرداخت ها بصورت پی در پی و تا تسویه کامل مطالبات گندمکاران ادامه خواهد داشت.
 قنبری در پایان تعداد مراکزفعال خرید تضمینی گندم را 1113 مرکز درحال حاضر اعلام و اظهار داشت: این مراکز بیش از یک میلیون و 105 هزار محموله گندم را تاکنون از کشاورزان خریداری و ذخیره سازی کرده‌اند.

انتهای پیام/ 

http://fna.ir/HSG7NJ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز