تبلیغات

همسر ترامپ متهم به تقلب از سخنرانی همسر اوباما

همسر ترامپ، نامزد پیشروی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا به سرقت بخش‌هایی از گفته‌های میشل اوباما، بانوی اول آمریکا در سخنرانی کنوانسیون ملی جمهوری خواهان متهم شده است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، میشل اوباما، همسر باراک اوباما، ریس جمهوری آمریکا در سخنرانی 2008 دنور خود گفته بود: من و باراک با ارزش‌های یکسانی بزرگ شده‌ایم. برای آنچه که در زندگی می‌خواهیم، سخت تلاش می‌کنیم. گفته‌های شما ضمانت شماست. آنچه را که می‌خواهید انجامش دهید، انجام می‌دهید. اینکه چگونه با دیگران رفتار می‌کنید نشان دهنده شخصیت شماست. حتی اگر آنها را نمی‌شناسید و اگر با آنها موافق نیستید.

ملانی ترامپ، همسر دونالد ترامپ در بخشی از سخنرانی خود واژه به واژه از حرف‌های میشل اوباما در سخنرانی سال 2008 استفاده کرد و در این سخنرانی گفت:‌ ما باید این درس‌ها را به نسل های آینده منتقل کنیم. چون می‌خواهیم فرزندانمان در آمریکا بدانند که تنها می‌توانند با تقویت رویاها و آرزوهایشان به آنها برسند.

پس از مطرح شدن این مساله، کمپین ترامپ در بیانیه‌ای اعلام کرد که این یک سرقت از سخنرانی‌های میشل اوباما نیست.

جیسون میلر، مشاور ارشد در امور روابط عمومی کمپین ترامپ گفت: تیم نویسندگی متن‌های سخنرانی ملانیا ترامپ درباره انگیزه‌های زندگی و در برخی از موارد تفکرات او را نوشته‌اند. تجربه مهاجرت ملانیا از اسلوونی و عشقش به آمریکا در این سخنرانی آمده است. این نوعی موفقیت است. البته این سخنرانی زیبا بود.

ملانیا ترامپ در مصاحبه‌ای که اوایل امروز (سه شنبه) با ان.بی.سی داشت، گفت:‌ من خودم این سخنرانی را نوشتم. کمک کمی برای آن گرفتم و تنها یکبار از رویش خواندم.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز