تبلیغات

مسیرهای ارتباطی مناطق سیل‌زده‌ی آذربایجان‌شرقی باز است

معاون راه‌ روستایی وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وضعیت فعلی راه‌های ارتباطی در مناطق سیل‌زده‌ی استان، ادامه داد: در حال حاضر تمامی مسیرها باز بوده و خوشبختانه مسیر مسدودی وجود نداشته و تردد برقرار است.

سیدحسین میرشفیع در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به وضعیت راه‌های ارتباطی در مناطق سیل‌زده‌ی آذربایجان‌شرقی، اظهار کرد: طبق اعلام اولیه، میزان خسارت سیل در راه‌های ارتباطی آذربایجان‌شرقی، معادل هفت میلیارد تومان اعلام شده اما مطمئنا بعد از بررسی‌های دقیق میزان خسارت اصلی از سوی دستگاه مربوطه اعلام خواهد شد. 

وی با اشاره به وضعیت فعلی راه‌های ارتباطی در مناطق سیل‌زده‌ی استان، ادامه داد: در حال حاضر تمامی مسیرها باز بوده و تردد بر قرار است. 

وی یادآور شد: در شهرستان هشترود نیز در اثر طغیان رودخانه، پل بسیط شهرستان هشترود تخریب شده که برای بازسازی و تعمیر اینگونه موارد و همچنین منازل تخریب شده، پس از جمع‌بندی سازمان مدیریت بحران تسهیلاتی در نظر گرفته خواهد شد. 

هیأتی متشکل از معاون راه‌ روستایی وزیر راه و شهرسازی و معاون راهداری وزیر راه و شهرسازی به دستور وزیر راه و شهرسازی در مناطق سیل‌زده‌ی آذربایجان‌شرقی حضور یافته و در جریان امور قرار گرفتند.
انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز