تبلیغات

مدبر: 12 هزار صندلی در طبقه دوم ورزشگاه آزادی نصب شده است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مصطفی مدبر درباره آخرین وضعیت صندلی‌های طبقه دوم ورزشگاه آزادی اظهار داشت: در حال حاضر ما بیش از 12 هزار صندلی در طبقه دوم ورزشگاه آزادی نصب کرده‌ایم و سعی می‌کنیم روزانه هزار صندلی در این قسمت ورزشگاه نصب کنیم  تا ان‌شاءالله در اواسط مردادماه و قبل از دیدار ایران - قطر کارمان را تمام کنیم.

وی درباره کیفیت صندلی‌های نصب شده در ورزشگاه آزادی توضیح داد: این صندلی‌ها تولید داخل کشور است و با نظارت اداره استاندارد سعی کردیم کیفیت آن را به بهترین شکل برسانیم. ما می‌توانستیم صندلی خارجی نصب کنیم، اما با فرمایشات مقام معظم رهبری و تأکید دولت بر استفاده از تولیدات داخلی تصمیم گرفتیم از صندلی‌های تولید داخل استفاده کنیم. در حال حاضر صندلی‌های طبقه‌های اول و دوم ورزشگاه هر دو از یک شرکت هستند، اما کیفیت صندلی‌های طبقه بالا به مراتب بهتر است و دلیلش این است که بر کیفیت این صندلی نظارت دقیقی صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در پاسخ به این پرسش که «آیا ورزشگاه آزادی آماده میزبانی از بازی ایران - قطر خواهد بود یا نه»‌، گفت: از ابتدا هم قرار ما این بود که بازی ایران - قطر در ورزشگاه آزادی برگزار شده و کار ما هم به اتمام برسد. اینکه حالا بین فدراسیون فوتبال و فدراسیون جهانی این رشته ورزشی چه توافقی انجام خواهد شد، من در جریانش نیستم، اما آنچه مسلم است، فدراسیون فوتبال از ما خواسته است صندلی‌های ورزشگاه آزادی در طبقه دوم تا قبل از دیدار مقابل قطر تکمیل شود و این مسئله مشخص می‌کند که تیم ملی در همین ورزشگاه میزبان بازی خواهد بود. البته باید تأکید کنم امسال دو ورزشگاه یادگار امام (ره) و نقش جهان اصفهان نیز آماده میزبانی از دیدارهای بین‌المللی خواهند شد و این دو ورزشگاه از هر لحاظ دارای استانداردهای بین‌المللی هستند. 

ادامه دارد ...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز