تبلیغات

مریم رجوی: قصد ادامه تحصیل دارم و شوهر نخواهم کرد!

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، مدیر کانال تلگرامی «عینستاغرام» در تازه ترین پست طنز خود نوشت:

مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو)): قصد ادامه تحصیل دارم و شوهر نخواهم کرد.

در پی انتشار خبر مرگ مسعود رجوی، مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو)) اعلام کرد دیگر هرگز یا دست‌کم فعلاً ازدواج نخواهد کرد. این جمله مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو)) خط بطلانی بود بر شایعات اخیر دال بر آنکه وی بزودی با یکی شوهر خواهد کرد.

مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو)) که ۶۳ ساله است و تحصیلاتش در رشته متالوژی دانشگاه صنعتی شریف (آریامهر) را ناتمام رها کرده، ابراز داشته است: «می‌خواهم ادامه تحصیل دهم و تصمیمی برای ازدواج ندارم. اما هرچی قسمت باشد.»

گفتنی است بنا بر تصمیم شورای ملی مقاومت ایران بعد از براندازی حکومت جمهوری اسلامی تا هنگام تأسیس مجلس مؤسسان، ریاست جمهوری موقت برعهده مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو) خواهد بود.

در پی اظهارات مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو)) مبنی بر اینکه ازدواج نمی‌کنم و قصد ادامه تحصیل دارم و از این قرهای ایدئولوژیک، شورای ملی مقاومت، مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو)) را مکلف به ازدواج مقاومتی کرد.

گفته می‌شود مهدی ابریشمچی، از اعضای شورای ملی مقاومت و همسر اسبوق مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو) که در این تصمیم شورا مؤثری داشته، در حاشیه جلسه شورا به مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو) گفته است که او عشق وی، حق وی و سهم وی است، که این اظهارات با واکنش شدید مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو) مبنی بر اینکه بین آنها هرچی بوده تمام شده است و عشق این زمانه چه بی‌دوام شده است، روبرو شده است.

منابع آگاه، ازدواج مقاومتی احتمالی مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو) را طرحی برای انقلاب دوم ایدئولوژیک سازمان ارزیابی می‌کنند که در صورت انجام بصورت مریم ابریشمچی (رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو) نوشته می‌شود‌.

البته شایعات تأییدنشده از خواستگاری غیررسمی ترکی الفیصل رئیس سابق سازمان جاسوسی سعودی از مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو)) حکایت دارد.

یکی از حاضران در کنفرانس اخیر سازمان در پاریس، که قسم داد نامش فاش نشود، گفت: ترکی الفیصل حین شام در حالی که داشت قیمه‌ها را در ماست‌ها می‌ریخت، ضمن ابراز علاقه به خواهر مریم به وی گفت «حلقة ذهبية، لقد كتبت اسمك علیها و أنا أحب أن أوضعها على إصبعک.»

آیا خواهر مریم عروس سعودی خواهد شد؟


آیا مهدی ابریشمچی رضایت خواهد داد همسر سابقش با غریبه وصلت کند؟


آیا شورای مقاومت بابت ناموس مقاومت چه مبلغی دریافت خواهد کرد؟


آیا ازدواج مقاومتی (سازمانی سابق) خواهد توانست مبانی انقلاب ایدئولوژیک را فلان؟

⁠البته خبرها حاکی از آن است که (مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو) برای بار سوم مورد خواستگاری قرار گرفت‌. یکی از منابع پایه‌بلند طی تماسی تلفنی، نوشت: «نیوت گنگریچ، رئیس اسبق مجلس نمایندگان آمریکا، و معاون احتمالی ریچارد ترامپ رئیس‌جمهور احتمالی آمریکا، در حاشیه کنفرانس اعضای سازمان مجاهدین و سایر اوباش در پاریس، به مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو) کلی عشق داد.».

این منبع آگاه که صدایش را کلفت کرده بود که شناخته نشود، افزود: «در حالی‌که مهدی ابریشمچی و ترکی الفیصل عین چی به خودشان می‌پیچیدند، نیوت گنگریچ به مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو) وعده داد اگر به درخواست وی جواب مثبت دهد، علاوه بر آنکه دو نفر نئوکان هیکلی را بعنوان نوکر به خدمت او خواهد گماشت، اگر او طلبه باشد برایش از دانشگاه یوسی‌ال‌ای یک مدرک لیسانس خواهد خرید. وی در پایان اضافه کرد بخشی از جهیزیه، شامل صوتی تصویری، یخچال فریزر و سه‌کاره را نیز تقبل خواهد کرد.»

جهیزیه قسطی با چک کارمندی

مریم رجوی (ابریشمچی (قجر عضدانلو) در حال خرید جهیزیه:
- همینو می‌برم.

آیا مهدی ابریشمچی خواستگار سرخ و‌ سفید موبور را تحمل خواهد کرد؟


آیا ترکی الفیصل نیوت گنگریچ را چون سوسمار نخواهد خورد؟


ناموس خلق ایران آیا به کدامین قوم شوهر خواهد رفت؟

آیا چه خواهد شد؟ / 202

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز