تبلیغات

پرتغال 1 - 0 فرانسه / تیم ملی پرتغال قهرمان یورو شد

پرتغال در ضدحملات اش وحشتناک بود و در دقیقه 109 و در حالی که بازی می رفت که به پنالتی ها نزدیک شود ادر با یک شوت زیبا پرتغال را جلو انداخت و قهرمان کرد. فرانسوی ها پس از گل تلاش زیادی برای جبران کردند اما عملا موفق نشدندگل خورده را جبران کنند و مقابل تماشاگران خودی جشن قهرمانی پرتغال را نظاره کردند.

تیم ملی پرتغال قهرمان یورو 2016 فرانسه شد. در فینال مسابقات که یک شنبه برگزار شد تیم ملی پرتغال با گل دقیقه 109 ادر فرانسه را شکست داد و به قهرمانی جام ملت های اروپا رسید.

به گزارش عصرایران ، در فینال جام ملت های اروپا که در سنت دنیس پاریس برگزار می شد دو تیم پرتغال و فرانسه رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. فرانسه ای که از قسمت مشکل و سخت جدول آمده بود و آلمان را حذف کرده بود و پرتغالی که با 5 مساوی به ولز رسیده بود و پس از شکست این تیم مقابل فرانسه قرار می گرفت.

شکست آلمان توسط فرانسوی ها آن هم با نتیجه 2-0 تصوری ویژه از فینال به نمایش می گذاشت. تصوری از فرانسه هجومی در برابر پرتغالی که قدرت دفاع در برابر این مدل از بازی را نخواهد داشت. تصوری که درست هم ا زآب درآمد و فرانسوی ها طوفانی شروع کردند.

آنها با حملات پی در پی به دنبال گلزدن در همان ابتدای بازی بودند. تلاشی که با کیفیت بالای دروازه بان پرتغال و البته بدشانسی فرانسوی ها بی نتیجه ماند. شاید 20 دقیقه ابتدای بازی تنها دقایقی بود که فرانسه به عنوان یک میزبان لایق قهرمانی ظاهر شد. آنها حملات متعددی داشتند که البته به نتیجه هم نرسید.

مهمترین اتفاق بازی اما نه در حملات فرانسه که در ضدحملات پرتغال رخ داد. رونالدو در ضدحمله صاحب توپ شد ودر حال چرخش به سمت دروازه فرانسه بود که توسط پایت زمین گیر شد. او بیرون رفت و تحت مداوا هم قرار گرفت اما زانویش توان ادامه کار نداشت و با اشک های غیرقابل کنترل زمین مسابقه را ترک کرد.

خروج رونالدو اما به جای اینکه کارفرانسه را راحت تر کند کارآنها راسخت تر کرد و دیگر هیچ وقت در طول زمان های مانده نتوانستند مانند زمان حضور رونالدو حمله کنند.نیمه اول مسابقه با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم فرانسه همچنان سودای گل زدن داشت. پرتغال بدون ستاره اش بود و آنها میزبان مسابقه . فرانسوی ها در این نیمه موقعیت های قابل ذکری داشتند اما موفق به استفاده نشدند. آنها در نیمه اول وقت های اضافه و نیمه دوم اش هم موقعیت های بسیار خوبی داشتند که دوتایشان را هم به تیر کوبیدند اما گلی نزدند.

در مقابل اما پرتغال در ضدحملات اش وحشتناک بود و در دقیقه 109 و در حالی که بازی می رفت که به پنالتی ها نزدیک شود ادر با یک شوت زیبا پرتغال را جلو انداخت و قهرمان کرد. فرانسوی ها پس از گل تلاش زیادی برای جبران کردند اما عملا موفق نشدندگل خورده را جبران کنند و مقابل تماشاگران خودی جشن قهرمانی پرتغال را نظاره کردند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز