تبلیغات

مسابقات هنرهای فردی و میانداری نونهالان کشور در اراک برگزارمی‌شود

مسابقات هنرهای فردی و میانداری نونهالان کشور در اراک برگزارمی‌شود'1'©- 1&Ì3 GÌ'* H124 ~GDH'FÌ H 2H1.'FG 'Ì '3*'F E1©2Ì '2 EÌ2('FÌ 'ÌF '3*'F /1 (1¯2'1Ì E3'(B'* GF1G'Ì A1/Ì H EÌ'F/'1Ì A1/Ì FHFG'D'F ©4H1 7Ì E1/'/E'G 3'D ,'1Ì .(1 /'/.

تیمور همتی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی، در حاشیه برگزاری مسابقات انتخابی هنرهای فردی و میانداری فردی نونهالان استان مرکزی گفت: با اعلام آمادگی استان مرکزی به فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای برای میزبانی مسابقات هنرهای فردی و میانداری فردی نونهالان کشور و موافقت فدراسیون، این مسابقات نیمه دوم مردادماه سال جاری در اراک برگزار می شود.

رئیس هیات ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان مرکزی افزود: تاکنون ۱۸ استان برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

همتی اظهار داشت: مسابقات هنرهای فردی و میانداری فردی نونهالان استان مرکزی روز جمعه با هدف شناخت نفرات برتر برای حضور در مسابقات نونهالان کشور در اراک برگزار شد و در پایان در رشته میانداری انفرادی امیرعلی حاجیوند، در رشته چرخ چمنی سجاد مسعودی، در رشته کباده حمیدرضا امینی و در رشته چرخ تیز سجاد مسعودی مقام های نخست را کسب کردند.

وی خاطرنشان ساخت: این دور از مسابقات هنرهای فردی و میانداری فردی نونهالان استان مرکزی را محمدرضا انصاری و سید رضا مهر آبادی داوری کردند.

رئیس هیات ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان مرکزی بیان داشت: با توجه به اینکه ورزش پهلوانی و زورخانه ای ریشه مذهبی و ملی دارد، جذب و شناخت استعدادهای نونهالان در اولویت برنامه های این هیات در استان مرکزی قرار گرفته است تا شاهد شکوفایی بیشتر این ورزش باشیم.

همتی اضافه کرد: هم اکنون بیش از ۲۰۰ورزشکار زیر ۱۵ سال در استان مرکزی در این رشته زیر نظر مربیان مجرب فعالیت دارند.#1varzesh #ورزش #ورزش_استان_مرکزی #ورزش_پهلوانی #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز