تبلیغات

راهپیمایی ارتش ولنگاری فرهنگی در کرج/ نوشته های سخیفی که بر دخترکان شهر برچسب می زند + تصاویر

ساعت: 15:29 منتشر شده در مورخ: 1395/04/18 شناسه خبر: 810643

نسخه انگلیسی تهاجم با تظاهرات ارتش ولنگاری فرهنگی در کرج نیز اجرایی شد و این مسئله به لطف نا آگاهان و سود جویان به سرعت در حال گسترش است، مانتوهای ارزان قیمتی که نوشته های سخیف و معنی دار را بر پشت دخترکان شهر یدک می کشد و به آنان برچسب می زند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از «تیتریک» ؛ هر عدد 15 و حتی 13 هزار تومان، تخفیف هم بخواهی می دهند، مانتوهای نخی که بر پشتشان عبارتهای انگلیسی به ظاهر بی معنی نوشته شده است، پوششهایی که قیمتش با پول توجیبی یک یا دوروزه فرزندان برابری دارد و به سهولت قابل تهیه است.

 

تظاهرات ارتش ولنگاری فرهنگی به کرج نیز رسید+ تصاویر/ نوشته های سخیفی که بردخترکان شهر برچسب می زند

نسخه کپی شده از برندهای وارداتی که به لطف سودجویان و نا آگاهان به سرعت در حال گسترش و فراگیر شدن است، عبارتهای نوشته شده بر روی آن هم بعضأ به ظاهر بی اهمیت و بی معنی و گاهأ در مواردی سنگین و قابل تأمل است، عبارتهایی مانند آنرمال، خونسردیتو حفظ کن، من ملکه هستم، راحت باش، یکروز میان شنبه و یکشنبه نیاز است و خیلی از جملات دیگر که هرکدام بر تن دخترکان شهر سواری می کند و به آنان برچسب می زند، این مانتوهای نوظهور ابتدا در پایتخت و شهرهای بزرگ کشور رواج پیدا کرد و اینک به کرج نیز رسیده است.


تظاهرات ارتش ولنگاری فرهنگی به کرج نیز رسید+ تصاویر/ نوشته های سخیفی که بردخترکان شهر برچسب می زند سودجویان تا آنجا که می توانند از اشتیاق جوانان برای تنوع و تفاوت استفاده می کنند و بی توجه به لرزه هایی که بر پایه های عفاف و عرف جامعه اسلامی می افکنند تنها به فکر سودجویی و پر نمودن جیبهای بدون ته خود هستند.

خانواده ها و مادران جامعه نیز ناآگاهانه دخترکان معصوم خود را با برچسب های ناهنجاری لباس پوشانده و راهی تظاهرات همگام با ارتش ولنگاری فرهنگی می کنند.


تظاهرات ارتش ولنگاری فرهنگی به کرج نیز رسید+ تصاویر/ نوشته های سخیفی که بردخترکان شهر برچسب می زند

کنترل این وضعیت تنها به دست دولت و مسئولین امکانپذیر نیست بلکه اقدامات هوشمندانه بدون ایجاد حساسیت مادران و افراد خانواده ها را نیز نیاز دارد تا با کنترل مسائلی که دم بدم توسط نسخه پیچان جامعه ما ارائه می شود، آحاد مردم بتوانند در ردیف مقابله کنندگان با مروجین ولنگاری فرهنگی قرار بگیرند نه در صف مهاجمان.


 
 انتهای پیام/

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز