تبلیغات

دست نویس آقا برای "دانشجوی م&a

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، با گذشت چند روز از دیدار دانشجویان با رهبر مقام معظم انقلاب هنوز حواشی جالبی درباره این دیدار صمیمی که از نظر حضرت آقا جزو شیرین‌ترین دیدارهایشان است، مخابره می‌شود.

یکی از نکات جالب این دیدار، هدیه رهبر انقلاب به دانشجوی منتقدی است که متن نطقش با سایر دانشجویان متفاوت بود.

محمدعلی کامفیروزی دانشجوی دکتری دانشگاه تهران که در دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب، انتقادات متفاوتی را مطرح کرد و شاید هرگز فکر نمی‌کرد، متن سخنانش نیز منتشر و پخش شود، پس از پایان سخنان خود با تفقد و هدیه خاص حضرت آقا مواجه شد.

وی که پس از ایراد سخنانش مانند سایر دانشجویان برای مصافحه نزد رهبر انقلاب رفت، از ایشان درخواست دست نویسی می‌کند و  برگه خود را برای نوشتن دست‌خط مقابل حضرت آقا قرار می‌دهد. حضرت آقا نیز در پاسخ به درخواست این داشجو جمله "در سایه قرآن زندگی کنید، انشاءالله" را در صفحه اول قرآنی می‌نویسند و به او هدیه می‌کنند.

رهبر انقلاب در بخش‌هایی از سخنان خود به برخی از  اظهارات این دانشجو که در برگه مقابل خود یادداشت کرده است، اشاره می‌کنند که حاکی از توجه ویژه ایشان به سخنان مطرح شده از سوی دانشجویان به خصوص دانشجوی منتقد است.

مشروح سخنان کامفیروزی در این دیدار شب گذشته از صداوسیما پخش شد. 

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز