تبلیغات

تهران در نوروز دیدنی است/ویژگی های گردشگری پایتخت

به گزارش خبرگزاری مهر، ناصر امانی افزود: با توجه به اینکه در ایام نوروز، تهران شهر خلوتی است و  آلودگی هوا ندارد، بیشتر از همیشه دیدنی است از این رو امیدوارم گردشگران امسال بتوانند به قلب تاریخی تهران بیایند و از زیبایی های منطقه هرندی که امسال میزبانی لاله ها در آنجا است، دیدن کنند.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران درباره اینکه کدام نقطه تهران در ایام نوروز دیدنی تر است، اظهار کرد: تهران به اندازه ای جاذبه گردشگری دارد که به مشخص کردن یک نقطه دیدنی، کار سختی است اما تماشای دریاچه چیتگر  را به همه گردشگران شهر تهران پیشنهاد می دهم.

وی افزود: فضای دریاچه چیتگر بسیار مفرح است و در فصل بهار،  چشم انداز پارک کوهستان و منطقه آبشار در این منطقه زیبایی خاصی ایجاد کرده است.

معاون شهردار تهران یکی دیگر از جاذبه های دیدنی پایتخت را روددره هایی عنوان کرد که شهرداری تهران طی چند سال گذشته بازسازی و تبدیل به تفرجگاه کرده است.

امانی گفت: رود دره نهج البلاغه یکی از بهترین رود دره های تهران است که فضای بسیار زیبایی دارد و دیدن آن رابه گردشگران نوروزی پیشنهاد می دهم.

معاون شهردار تهران خاطرنشان کرد: یکی از جاذبه های دیدنی این روزهای تهران زندان قصر است که پیشنهاد  می کنم گردشگران نه از آن جهت که زندان است بلکه به دلیل آنکه به همت مدیریت شهری تبدیل به باغی زیبا شده است، از آن دیدن کنند.

وی افزود:خاطرات بدی که مردم از مخروبه قبل از انقلاب زندان قصر دارند، امروز به فضای خاطره انگیز تبدیل شده و توجه هر بیننده را به خود جلب می کند، از این رو حضور در این باغ زیبا و خاطره انگیز را به گردشگران تهران پیشنهاد می دهم.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا شهرداری تهران آخرین پیشنهاد خود به گردشگران را بازدید از بزرگراه امام علی (ع) عنوان کرد و افزود: اگر گردشگران می خواهند از اول و تا انتهای شهر تهران را یکبار ببینند باید بزرگراه امام علی را طی کنند تا ببینند شهرداری تهران چه شاهکاری را به سرانجام رسانده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز