تبلیغات

صفدر حسینی امروز برکنار می‌شود؟

ساعت: 11:16 منتشر شده در مورخ: 1395/04/12 شناسه خبر: 805325

گویا اهالی پاستور در روزهای گذشته مذاکرات گسترده‌ای را با مظاهری انجام داده اند. باید دید آیا مظاهری وارد ساختمان صندوق توسعه ملی خواهد شد یا نه؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با انتشار فیش حقوقی صفدر حسینی رئیس صندوق توسعه ملی و افشای دریافتی نجومی این مدیر دولت روحانی، گمانه زنی ها در برای تغییرات راس این صندوق بیش از گذشته شنیده می‌شود. به نظر می رسد همه چیز در جلسه امروز اعضای هیات عامل صندوق مشخص می‌شود. اما شنیده های خبرنگار «نسیم آنلاین» حاکی از این است که رسوایی افشای فیش حقوقی وزیر اقتصاد دولت اصلاحات به قدری برای دولت گران تمام شده که حسن روحانی تصمیم خود را گرفته و قصد دار فرد دیگری را به جای صفدر حسینی به عنوان رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی انتخاب کند. شنیده‌های خبرنگار«نسیم آنلاین» حاکیست که طهماسب مظاهری وزیر اسبق اقتصاد و رئیس کل اسبق بانک مرکزی جدی ترین گزینه برای نشستن بر صندلی صفدر حسینی است. گویا اهالی پاستور در روزهای گذشته مذاکرات گسترده‌ای را با مظاهری انجام داده اند. باید دید آیا مظاهری وارد ساختمان صندوق توسعه ملی خواهد شد یا نه؟

 

منبع: نسیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز